30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Sergio Brown: Były zawodnik NFL został aresztowany w związku ze śmiercią swojej matki

Sergio Brown: Były zawodnik NFL został aresztowany w związku ze śmiercią swojej matki

Zacha Bollingera/Icon Sportswire/Corbis/Getty Images

Jak podało źródło, były zawodnik NFL Sergio Brown został aresztowany.CNN

Były gracz NFL Sergio Brown, który Matka została znaleziona martwa w zeszłym miesiącu Władze zatrzymały ją w pobliżu jej domu na przedmieściach Chicago w związku z jej śmiercią – poinformowało CNN źródło organów ścigania zaznajomione ze śledztwem.

Źródło podało, że Brown, który udał się do Meksyku, został we wtorek deportowany i zatrzymany przez funkcjonariuszy amerykańskich organów ścigania w pobliżu San Diego na podstawie nakazu aresztowania wydanego w Illinois. Źródło podało, że policja w San Diego pracuje nad przeniesieniem Browna z południowej Kalifornii do rejonu Chicago.

Meksykańskie funkcjonariusze organów ścigania wiedzieli o miejscu pobytu Browna co najmniej od 19 września i deportowali go po tym, jak władze Illinois w końcu uzyskały nakaz aresztowania w związku ze śmiercią matki Browna, podało źródło.

Z akt więźniów Departamentu Policji San Diego wynika, że ​​Brown przebywał w areszcie agencji w środę rano i był przetrzymywany na podstawie nakazu ucieczki za przestępstwo.

Służby znalazły ciało 73-letniego mężczyzny Mirtowy brąz 16 września po tym, jak jej krewni powiedzieli policji, że nie mogą jej znaleźć ani skontaktować się z jej synem, Departament Policji Maywood podał w komunikacie prasowym. Według departamentu jej ciało znaleziono w pobliżu strumienia za jej domem w Maywood, około 18 mil od Chicago.

Od Nicka Browna/Instagrama

Rodzina Myrtle Brown zapamiętała ją jako „piękną, kochającą i inspirującą duszę, dzięki której wszyscy wokół niej czuli się ważni”.

Według rzeczniczki Natalii Dereviani biuro lekarza sądowego hrabstwa Cook ustaliło, że Myrtle Brown zmarła w wyniku obrażeń odniesionych w wyniku napaści, a śmierć uznano za zabójstwo.

Sergio Brown (35 lat) grał jako obrońca Notre Dame, zanim podpisał kontrakt z New England Patriots jako niewybrany w drafcie wolny agent w 2010 roku. Grał siedem sezonów w NFL jako członek Patriots, Indianapolis Colts, Jacksonville Jaguars i Buffalo Bills .

READ  Ekwador wyprzedza Katar i wygrywa mecz otwarcia mistrzostw świata

Dzień po znalezieniu ciała jego matki brat Sergio Browna w mediach społecznościowych poprosił o pomoc w jego odnalezieniu.

„Mój brat Sergio wciąż jest zaginiony” – Nick Brown – napisał na Instagramie. „Jeśli ktoś wie, gdzie on jest, chcę, żeby wiedział, że cię kocham i proszę, aby wrócił do domu”.

„To smutny, ale pełen nadziei czas i razem przez to przejdziemy” – napisał Nick Brown. „Moja mama zawsze mi powtarzała, że ​​trudne czasy nie trwają długo, a nasza niedawna rozmowa o tym, że trudne czasy są przejściowe, jest dla mnie światełkiem nadziei.

„Mamo, dziękuję, że jesteś silna, troskliwa, pracowita, cudowna, zabawna i za uratowanie mojej sztuki. Nie zawiodę Cię.

Policja w Maywood podała w zeszłym miesiącu, że wie o co najmniej jednym filmie krążącym w mediach społecznościowych, na którym widać Sergio Browna w tropikalnej lokalizacji, opowiadającego o „fałszywych wiadomościach” i twierdzącego, że myślał, że jego matka jest na wakacjach. Nie jest jasne, gdzie i kiedy nagrano wideo, a policja nie potwierdziła CNN, że osobą na filmie jest Sergio Brown.

W zeszłym tygodniu rodzina Myrtle Brown wydała oświadczenie za pośrednictwem adwokata Christiana Conwaya, w którym wezwała władze do kontynuowania śledztwa w sprawie jej śmierci, twierdząc, że istnieją wystarczające dowody, aby ją aresztować.

„Błagamy organy ścigania, w szczególności Biuro Prokuratora Stanowego Hrabstwa Cook, aby pilnie i pilnie pracowały nad dochodzeniem prawdy i pociągnięciem do odpowiedzialności Myrtle Jean Simmons Brown. Żadna rodzina nie powinna dźwigać ciężaru niepewności co do okoliczności śmierci ukochanej osoby” rodzina powiedziała..

Rodzina stwierdziła również, że od czasu jego zniknięcia nie miała kontaktu z Sergio Brownem.

„Nadal modlimy się o jego bezpieczeństwo i wzywamy do jego natychmiastowego i bezpiecznego powrotu do Stanów Zjednoczonych. Pracujmy razem, aby zamienić tę tragiczną stratę w siłę pozytywnej zmiany i sprawiedliwości.

READ  Rob Manfred o możliwej przeprowadzce The A do Las Vegas, hrabstwa Reverse i nie tylko

„Myrtle miała piękną, kochającą i inspirującą duszę, dzięki której wszyscy wokół niej czuli się ważni. Dzięki jej zaraźliwemu uśmiechowi i osobowości nasza strata Myrtle pozostawiła nieopisaną pustkę nie tylko w naszym życiu, ale w naszych społecznościach” – stwierdziła rodzina.

Podczas poszukiwań Sergio Browna sąsiedzi złożyli hołd Myrtle Brown WBBM, filia CNN.

„Myrtle to była cudowna kobieta i mam nadzieję, że jest we właściwym miejscu i przy Bogu” – powiedział WBBM jej sąsiad, Carlos Cortez. „Nigdy, nawet za milion lat, bym się tego nie spodziewał”.

Sąsiedzi opisali Myrtle jako projektantkę eleganckich sukienek, osobę towarzyską i osobę, która uwielbiała tańczyć.

„Po prostu urocza dama. Bardzo miła, towarzyska. Zawsze w ruchu” – powiedział CNN filii CNN sąsiad Kevin Grayer. WLS. „Po prostu szczęśliwa osoba. Jej osobowość była po prostu wspaniała”.

„Ona na to nie zasługuje” – stwierdził Grayer. „Była zbyt dobrą osobą, żeby tak umierać. To smutne”.