18 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Tyrion Arnold o rywalizacji: Gdyby moja mama była WR, rzuciłbym ją na piach

Tyrion Arnold o rywalizacji: Gdyby moja mama była WR, rzuciłbym ją na piach

Lions wybrali obrońców w pierwszych dwóch wyborach w tegorocznym drafcie i w piątek mieli okazję zobaczyć ich po raz pierwszy na boisku.

Biorą w nim udział pierwszorundowi Terrion Arnold i drugorundowy Ennis Rakestraw Jr. Na miniobozie dla nowicjuszy, gdy zespół rozpoczyna starania o zdobycie ról w drugiej lidze w sezonie 2024, zastępca dyrektora generalnego Ray Agnew powiedział, że wierzy, że „obaj myślą, że zaczną i mają przed sobą trochę pracy. nich”, aby osiągnąć ten cel.

Agnew powiedział także, że w obronie Lions „nie chcemy, żeby goście kłaniali się ludziom”, a odpowiedź Arnolda na pytanie dotyczące jego konkurencyjności pokazuje, że nie kreśli żadnych granic w tej kwestii.

„Nigdy nie zapomnę chwili, gdy moja mama wyrwała mi ząb, ponieważ bardzo mocno to znosiliśmy, więc gdyby moja mama była tu teraz i stanęła przede mną w kolejce jako biorca, zrobiłabym to”. Wbił go w ziemiępowiedział Arnold za pośrednictwem Erica Woodyarda z ESPN.com. „Taka jest moja mentalność i teraz moja mama to wie, mówię to w prostych słowach, takich jak piłka nożna. Tak myślę i tak mnie wychowano.

Jest mało prawdopodobne, aby Arnold znalazł kartkę z okazji Dnia Matki, która wyrażałaby to uczucie, ale drużyna Lions prawdopodobnie będzie szczęśliwa, mając taką rywalizację w obronie.

READ  Padres i SS Xander Bogaerts zgadzają się na 11-letni kontrakt o wartości 280 milionów dolarów: Sources