6 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Buck Showalter przekształca Mets numer jeden, jeden szczegół na raz

Buck Showalter przekształca Mets numer jeden, jeden szczegół na raz

NOWY JORK – Następnego ranka metsOtwierając dom, Buck Showalter poprosił dyrektora generalnego Billy’ego Eblera, aby spotkał się z nim w bunkrze. Showalter zarządzał tylko jedną grą w Citifield, ale już odkrył wadę projektową. Showalter wezwał Epplera do rogu schodów najbliżej tablicy domu. Z tego miejsca, jego ulubionej pozycji podczas meczów, menadżer Mets nie mógł być widzianym Met.

Konkretnym problemem była właściwa domena. Kawałek wyściółki zasłaniał Showalterowi pole widzenia. Linie wzroku, jak powiedział później trener Jeremy Hefner, „były okropne”. W ciągu ostatnich dwóch sezonów irytował Hefnera i byłego menedżera Luisa Rojasa, którzy byli debiutantami na swoich stanowiskach. Nic z tym nie zrobiono. Showalter miał rozwiązanie, ale zajmie to trochę czasu. Nawet wtedy nadal chciał oglądać swoją prawą rękę.

Ebler wspiął się po kilku stopniach pośrodku bunkra i zawisł nad balustradą. Showalter zapytał, czy to może zadziałać.

– Billy, ile masz wzrostu? — zapytał Showalter.

Ebler odpowiedział: „6-3”.

Showalter, lat 65, był na liście 5-9 podczas swoich dni gry, ale to było 40 lat przed atrakcją. Ebler o tym wspomniał. Musiał więc rozglądać się po wyściółce, podczas gdy zespół operacyjny stadionu wyśmiewał się z planów remontu: Mets zbudował Showaltera, Hefnera i trenera ławki Glenna Sherlocka.

Trzynaście dni później, kiedy drużyna wróciła do Queens z najlepszym rekordem w baseballu, bunkier wyglądał inaczej. Personel zbudował trzystopniową rampę, aby wznieść się nad przeszkodą. Teraz Showalter może zobaczyć całą swoją kolekcję. A reszta publiczności może zobaczyć więcej sposobów, w jakie Showalter, w swoim 21. sezonie jako menedżer i pierwszym sezonie pod opieką Mets, subtelnie przekształca klub, szczegół po szczególe.

Podczas swoich poprzednich czterech występów, w karierze menedżerskiej, która obejmowała cztery dekady baseballu i obejmowała trzy nagrody GM, Showalter zbudował reputację surowego, wyczerpanego i obsesyjnego, do tego stopnia, że ​​czasami wyczerpywał ludzi wokół niego. zna swoją wyobraźnię. – Czy to kolejna z tych analnych rzeczy, o które jestem oskarżana? – powiedział Showalter, zapytany o modyfikacje bunkra. „Jeśli nie widzę meczu, jest to trochę trudne”.

Mets zatrudnili Showaltera w grudniu zeszłego roku do sponsorowania zespołu z ambicjami mistrzowskimi. Grupa od lat nie osiąga. Szał wydatków w wysokości 254,5 miliona dolarów w listopadzie przez właściciela Steve’a Cohena wzbudził oczekiwania. W Showalter Cohen miał nadzieję znaleźć menedżera z charyzmą, taktyczną przenikliwością i nieugiętym codziennym przywództwem, które stanowi podstawę elitarnych klubów.

We wczesnych tygodniach urzędowania, po krótkim i nieśmiałym treningu wiosennym trwającym dwadzieścia meczów, Showalter spełnił te kryteria, jak mówią jego zawodnicy. Mets opisuje jego umysł jako nieustępliwy. Testuje swoich graczy w sytuacjach w grze, aby ocenić zarówno ich wiedzę, jak i chęć dopasowania się do jego entuzjazmu. Sole mądrości poprzez krawat w zachodniej Florydzie.

READ  Mark Madden: Brian Rust był pierwszym, który wrócił do Pingwinów, ale czy będzie ostatnim?

„To wszystko jest zabawne”, jar Taiguan Walker Powiedziała. – Wszystko, co mówi.

Metowie nauczyli się słuchać. Rada o niejednoznacznej zasadzie z jednego z przedsezonowych spotkań Showaltera przynosi efekty podczas pierwszego domu. Na bieżąco informował weteranów o zbliżających się posunięciach składu i zachęcał ich do rozpowszechniania wiedzy wśród młodszych kolegów z drużyny. Głosił ewangelię odpowiedzialności. Niektórych zdziwił jego dowcip i chęć śmiania się z samego siebie. Powiedział: „Ma lepsze poczucie humoru, niż się spodziewałem”. Max ScherzerKlejnot pozasezonowy Cohena o wartości 130 milionów dolarów.

Jeśli Mets wygląda inaczej w 2022 r. – cóż, wiele z tego pochodzi z pieniędzy Cohena. Ale część z nich pochodzi z umysłu Showaltera. A jeśli boisko wygląda trochę inaczej, ta sama historia. To nie tylko kryjówka. Za namową Showaltera zespół odmalował ściany klubu i poprawił oświetlenie, aby rozjaśnić przestrzeń. Mets przesunęło również szafkę w prywatnej garderobie dla personelu pomocniczego. „Próbujemy zmodyfikować funkcjonalność baseballu w kilku kwestiach” – powiedział Showalter.

Okoliczności zmusiły Showaltera do szybkiego działania. Stanowisko przejął kilka tygodni po tym, jak właściciele zamknęli graczy. Nie mógł skontaktować się z żadnym Met do czasu zakończenia pracy 10 marca. Do tego czasu do dnia otwarcia Parku Narodowego pozostał niecały miesiąc.

Gdy klub zebrał się w Port St. Lucie na Florydzie, Showalter przedstawił się w rozmowach jeden na jednego i spotkaniach grupowych. Przesłał serię filmów, które podwoiły się jako zarys tego, jak chciał, aby grali Mets i jako wstępny pomiar tego, jak postrzegał grę. Nowicjusz Chris Bassett wyjaśnił, że filmy pokazały, że „nie ma szczegółów, o których by nie myślał”.

– Powiem ci, że lubi wskazywać innym drużynom, które się myliły – powiedział Bassett. „To wszystko — tarany, kotlety, sztafety, wszystko. On mówi: „Słuchaj, to wygrywa i przegrywa mecze. Tak to zrobimy. Zrobimy to we właściwy sposób. nie zawsze najłatwiejszy sposób. Właściwy sposób.”

Przed każdym ćwiczeniem Showalter omawiał różne zasady. Na jednym spotkaniu zespół udał się na tajemnicze spotkanie, o którym niektórzy, jak weteran J.D. Davis od sześciu lat, nie pomyśleli. Szczegóły Showaltera: Powiedzmy, że przeciwnik zbyt wcześnie myślał o wznowieniu biegacza z worka. W takim przypadku, jeśli w bazie jest Met, gracz musi spróbować ukraść torbę. Jeśli przeciwnik zareaguje i spróbuje wystrzelić Met, unieważni to jego prawo do odwołania.

Wydawało się to trochę nieprzeniknione. „Dosyć szalona luka” – powiedział Davis.

READ  Obejrzyj: Albert Pujols Homers po raz pierwszy od powrotu do Cardinals, gdy Busch Stadium eksploduje

Kilka tygodni później, podczas meczu z Arizoną, wizja Showaltera wyszła na jaw. Davis początkowo stał jak Diamentowe Grzbiety Omawia apel o ofiary z muchy. Showalter odniósł się do trzeciego trenera bazy Joey Cora. Davis odebrał wiadomość od Cory i złamał się po raz drugi. Weteran z Arizony, Oliver Perez, zszedł ze wzgórza, kpiąc z potencjalnego sprawdzenia, po czym wrzucił trzeci, co nie skutkowało odpadnięciem. Bieg utrzymany. „Buck, mając tyle lat za pasem, zawsze stara się szukać krawędzi lub szukać luk” – powiedział Davis.

Za pośrednictwem Cory i pierwszego trenera bazy Wayne’a Kirby’ego, który trenował z Showalterem w Baltimore, Mets zaszczepili w bazach nową agresję. Grupa weszła na niedzielne igrzyska jako czwarte w sporcie, zgodnie z podstawowymi wskaźnikami biegowymi FanGraphs. (Zajmowali 27. miejsce w 2021 r.) Ta pozycja pomogła również Showalterowi znaleźć wspólną sprawę ze swoim najlepiej opłacanym graczem. Podczas pierwszej podróży zespołu Showalter podziękował Francisco Lindor Pośpiech w uderzaniu podwójnej gry w piłkę. Lindor powiedział kierownikowi, żeby go zerwał, jeśli będzie tego potrzebował.

Menedżer i Shortstop mieli romans na Spring Training, kiedy dowiedzieli się, że ich wizja jest zgodna Lindor sezon 2022. Lindor docenił, gdy Showalter rzucił się w jego obronę po uderzeniu w twarz na boisku w Waszyngtonie. Emocje pojawiają się, gdy Showalter wprowadza zmiany w wyświetlaniu reklam, co często jest witane drobnymi żartami Lindora i innych graczy. Eduardo Escobar. Lindor może rozpiąć kurtkę Showaltera lub bawić się uszami. Escobar może strząsnąć ramiona dowódcy.

„On jest bardzo poważny” – powiedział Lindor – „Musisz się z nim bawić”.

W Lindor Showalter znalazł gwiazdę, która mogła dorównać jego entuzjazmowi do zawodu. Obaj omawiają szczegóły sztafety, pokrycie torby i decyzje sytuacyjne. Czasami Lindor Showalter jest zdezorientowany. To jak „Stump the Manager”, powiedział Showalter. „On jest jednym z tych facetów, masz jakieś pytania?” Potem powiedział: „Och, mam jednego”. I idź, och, strzelaj”.

Często Showalter pełni rolę Sokratejczyka. Zadaje pytania, aby utrzymać zaangażowanie graczy. Zadaje też pytania dla zabicia czasu. Niedawno Showalter podszedł do nowego gracza Mark Kanha. Zapytałem Showaltera, co Canha sądzi o pojęciu faulu drużynowego, sposobu oznaczania faulu, który został popełniony, gdy żadna osoba nie była za to odpowiedzialna, na przykład wtedy, gdy na boisku wyskoczyło okienko. Uważaj to za pomysł, o którym wcześniej nie pomyślał.

„Pomyślałem:„ Och. Tak. Powiedział jakby.

Ebler dodał: „Dla mężczyzny To było w Seinfeld. Ma tyle samo objawień, co Seinfeld. „Co myślisz o zrobieniu tego? Co myślisz o ich myśleniu za tym?”

READ  Howe: Dlaczego rzekomy „problem nastawienia” Mac Jonesa jest błędną charakterystyką Patriots QB

Podczas niedawnej podróży, kiedy młody strzelec David Peterson zakończył potężną wyprawę, zastał w ziemiance Showaltera Bassetta i Scherzera. Showalter powiedział im, że Peterson zostanie wkrótce zdegradowany do pałacu, aby zrobić miejsce dla dodatkowego tłumika. Chciał, aby liderzy jego klubu zrozumieli jego rozumowanie, wiedząc, że mogą doradzić Petersonowi, jak to zaakceptować. „Buck, to niesamowite, że po prostu informuję wszystkich” – powiedział Bassett.

Są to oczywiście cechy, którymi prezentował się Showalter Jankesi Diamentowe Grzbiety i Ogłoszenie i Wilgi. Te okresy kierownicze kończyły się tak, jak kończyły się stanowiska kierownicze. Ale te cechy mogą sprawić, że Showalter, jak nazwał go jeden z urzędników Mets, „człowiekiem w sam raz do tego zadania”, po niedoświadczeniu Rojasa i lubieżnej niekompetencji Mickeya Callowaya.

Zmiany, które zainicjował Showalter, są już widoczne. Podczas pierwszego domu rozmawiał o bunkrze z wiceprezesem ds. operacji polowych Sue Lucci, dyrektorem wykonawczym ds. operacji polowych Peterem Cassano i dyrektorem wykonawczym ds. operacji polowych Billem Deaconem. Grzęda była na swoim miejscu, gdy drużyna zjechała z drogi. Dzięki temu Showalter miał jasny obraz daty w piątek wieczorem. zmierz się z dużą siłą Phyllis Ofensywa, Mets skomponowali wspólny wysiłek pięciu mężczyzn, z których tylko jeden jest bliżej Edwin DiazI rozumiem ryzyko.

Showalter kończył swoją konferencję prasową po meczu, gdy Diaz i inni strzelcy weszli do pokoju. Showalter odsunął krzesło i wstał. Mets miał na celu umożliwienie wszystkim pięciu miotaczom oraz łapaczowi James McCannzrób wspólną prasę.

Czy mamy dla nich wystarczająco dużo krzeseł? Jak powiedział Diaz Showalter, Seth LogoI Julie Rodriguez I Drew Smith Wszedł na scenę. „Tu jest jak w Jackson 5. Ziemia, wiatr i ogień”.

Showalter pomógł ustawić siedzenia. Facylitatorzy czekali na rozpoczęcie strzelanki Taylor Miguel. Za nimi stał kierownik. „W ten sposób można dostać tutaj tanią kartkę bożonarodzeniową, chłopcy” – powiedział Showalter.

Harold Kaufman, dyrektor ds. public relations w Mets, zadawał pytania.

– Nie poczekasz na Taylora? – powiedział Showalter.

Cóż, czy chcemy poczekać? Poczekajmy. Poczekajmy i zbierzmy teraz sześciu ludzi – powiedział Kaufman.

Odbyła się krótka rozmowa o charakterze terminów. Było po jedenastej wieczorem, wkrótce potem przybyli McCann i Miguel. Kilku fotografów naprawiło swoje obiektywy. Showaltera nie można znaleźć w kadrze. Powiedział: „Wychodzę stąd”. Już wychodził z pokoju, swoją pracę wykonał całą noc, jego umysł pędził ku jutrze, efekt namacalny.

(Zdjęcie: Daniel Shirey / Zdjęcia MLB za pośrednictwem Getty Images)