30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Koordynator ofensywy Patriots, Bill O’Brien, przedstawia plan ulepszenia ataku

Koordynator ofensywy Patriots, Bill O’Brien, przedstawia plan ulepszenia ataku

O’Brien nie zgodził się również z pomysłem, że Jones odniósłby korzyść, biorąc tydzień wolnego na przerwę psychiczną, mówiąc: „Nie ma czasu na przerwę psychiczną”.

Przed wtorkową rozmową z mediami O’Brien powiedział, że trenerzy ofensywy Patriots odbyli produktywne spotkanie, którego tematem było to, w jaki sposób personel może pomóc zawodnikom lepiej wykonywać swoją pracę. Następnie zespół odbył rzadki trening we wtorek po poniedziałkowym dniu wolnym od zawodników, co nie jest normalnym harmonogramem i wskazuje, jaki jest bilans 1-4 drużyny po dwóch trudnych porażkach.

„Mieliśmy tutaj dobre podstawowe spotkanie jakieś pół godziny temu. Jesteśmy gotowi, aby przejść do treningów, brać je dzień po dniu i próbować się z tego wydostać” – wyjaśnił O’Brien.

Oprócz rezerwowego Baileya Zappe jako potencjalnej opcji, jeśli Jones ponownie będzie miał problemy, O’Brien został także zapytany, czy debiutant Malik Cunningham otrzyma więcej szans, być może w pakiecie na wzór Taysoma Hilla. W odróżnieniu od naśladownictwa Hilla na treningach w zeszłym tygodniu, O’Brien powiedział, że Cunningham gra głównie skrzydłowym, co miało miejsce latem.

„Malik pracuje niezwykle ciężko. Dobrze sobie radzi w składzie treningowym, często gra na pozycji przyjmującego. Niektórzy z rozgrywających w zeszłym tygodniu grali naśladując (QB New Orleans Saints/tight end) Taysoma Hilla” – powiedział koordynator ataku Patriots. „Ale wykonuje naprawdę dobrą robotę i ciągle się poprawia. Jest prawdopodobnie jednym z najlepszych zawodników w naszym składzie treningowym. (Jest) dobrym gościem, z którym dobrze się pracuje”.

Nowa Anglia również otrzyma jedno wzmocnienie, a we wtorek do treningów wróci drugi rok WR Tyquan Thornton. Thornton nie jest wybawicielem, ale jego prędkość 4,28 może zapewnić im pionową składową i kogoś, kto może pokonać przeciwnika, biegając w dół pola.