15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Rashid, postać DLC Street Fighter 6, została wydana 24 lipca

Rashid, postać DLC Street Fighter 6, została wydana 24 lipca

Uliczny wojownik 6 Capcom ogłosił premierę DLC Rashid 24 lipca. Rashid zostanie odblokowany dla posiadaczy Edycji Deluxe, Edycji Ultimate lub Przepustki Postaci na Rok 1. Gracze mogą również wypróbować Rashida za darmo przez godzinę z jednym biletem do Rental Fighter, który można zdobyć za pośrednictwem karnetu Fighting Pass w grze.

Oto przegląd wojownika, za pośrednictwem Capcom:

Rasheed z burzliwego wiatru spada z wysokiego miejsca i pojawia się po raz pierwszy. Gracze będą mogli doświadczyć wysokich lotów Rashida w trzech trybach gry, w tym:

  • podróż dookoła świata – Poznaj Rashida w zupełnie nowym wydaniu Uliczny wojownik 6 Tryb fabularny, aby nauczyć się i zastosować jego ruchy do zestawu ruchów własnego awatara, dowiedzieć się więcej o jego historii i pogłębić więź z tym najnowszym punktem orientacyjnym.
  • pole bitwy – Rashid wkracza na scenę jako 19. grywalna postać z nowymi i unikalnymi ruchami do opanowania przez graczy.
  • centrum walki – Gracze mogą zdobyć sprzęt Rashida, emotki i nie tylko dzięki Rashid Arrives! Przepustka bojowa z tego miesiąca.

Rasheed wkracza na scenę z nowymi i klasycznymi ruchami charakteryzującymi się parkourem i błyskawicznymi ruchami, w tym:

  • Arabska wichura – Nowy specjalny ruch, który wykonuje kopnięcie z obrotem i przywołuje trąbę powietrzną; Może być używany jako samodzielny cios lub jako przejście do Rolling Assault lub Wing Stroke.
  • Arabskie niebo Cześć – Nowy ruch podwójnego skoku, który sprawia, że ​​przeciwnicy zgadują, gdzie Rashid wyląduje z powietrza.
  • Rashid Rashid kopnął – Supersztuka poziomu 1, która wystrzeliwuje niszczycielski kopniak podczas lotu do przodu i w górę.
  • lewy – V-Trigger Rashida przesunął się wcześniej Street Fighter VTa supersztuka poziomu 2 przywołuje wolno poruszający się pocisk wirowy, którego można użyć do wywarcia presji na przeciwnikach.
  • orzeł – Rashid Level 3 Super Art przywołuje burzę, która unosi przeciwników, zanim spadnie na nich monsun potężnych ciosów.

Uliczny wojownik 6 Dostępne już teraz na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series i PC przez para.

READ  Główny doradca wirtualnej rzeczywistości Meta odchodzi z firmy, mówiąc firmie, aby „podejmowała lepsze decyzje” i „opiekowała się”

Obejrzyj nowy zwiastun poniżej. Zobacz nowy zestaw zrzutów ekranu w galerii.

Zwiastun postaci Rashida z DLC

język angielski

język japoński