15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Słuchawki Sony WH-1000XM5 z redukcją szumów o 100 USD taniej

Słuchawki Sony WH-1000XM5 z redukcją szumów o 100 USD taniej

Jeśli odczuwasz skutki wakacyjnego kaca po 4 lipca, mamy kilka ofert, które pomogą Ci się rozproszyć. Podczas gdy nadchodzący Prime Day Amazon może przynieść jeszcze większe oszczędności subskrybentom Prime w mniej niż tydzień, oto kilka świetnych ofert dostępnych już dziś dla wszystkich.

nasza premiera, Woot On sprzedaje Sony WH-1000XM5 Czarne słuchawki Nowa niska cena 299 USD (100 USD zniżki). To najniższa jak dotąd cena doskonałych słuchawek nausznych Sony z redukcją szumów, które pozostają naszym najlepszym wyborem dla słuchawek z redukcją szumów. Jednak mały haczyk polega na tym, że umowa obejmuje tylko 90-dniową gwarancję firmy Woot zamiast rocznej gwarancji firmy Sony. Jeśli to działa dla Ciebie, otrzymujesz doskonałą wartość tych puszek premium, które zapewniają bogaty, bogaty w szczegóły dźwięk z wbudowanym mikrofonem, który doskonale nadaje się do połączeń głosowych.

Dawno temu, na wycieczce targowej daleko, daleko…

Rywaliczna gra roku Gwiezdne Wojny Jedi: Survivor W sprzedaży za 54,99 USD (15 USD zniżki) w Amazon (PlayStation 5 / Xbox Xbox X), najlepsza oferta (PS5 / XSX) i cel (PS5 / XSX). To jedna z najniższych cen, jakie widzieliśmy w przygodowej sadze science-fiction od Respawn i Electronic Arts. To łatwa rekomendacja dla każdego Gwiezdne Wojny Fan, ponieważ spełnianie pragnienia bycia fajnym, skaczącym po planecie Jedi, cięcie i przecinanie fal wrogów jest po prostu zbyt satysfakcjonujące, by z niego zrezygnować. Nawet jeśli zwykle nie byłeś singlem od dłuższego czasu duszePodobnie jak w przypadku akcji, możesz obniżyć poziom trudności i funkcje ułatwień dostępu, aby umożliwić bardziej wyrozumiałe doświadczenie, które pomoże ci cieszyć się historią bez dużego stresu z powodu powtarzających się Game Over.

Więcej środy (czekaj. Jak tam środa?):

Aktualizacja 5 lipca o 12:17 ET: Wymieniono ofertę Amazon na bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Xbox na lepszą w Walmart.