19 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Plotki o iPhonie 17: nowy design, „smukły” model, który zastąpi „Plus, więcej”.

Plotki o iPhonie 17: nowy design, „smukły” model, który zastąpi „Plus, więcej”.

Z nowego raportu zaufanego analityka Haitong International Securities, Jeffa Pu, wynika, że ​​Apple planuje duże zmiany w przyszłorocznej ofercie iPhone’a 17. W notatce inwestorskiej, którą recenzował 9 do 5MacPu twierdzi, że modele iPhone’a 17 będą miały ulepszony wygląd, ulepszony przedni aparat, mniejszą dynamiczną wyspę i wiele więcej.

Pu mówi również, że Apple wprowadzi nowy model „iPhone 17 Slim”, który zastąpi w ofercie model „Plus”.

Plotki o iPhonie 17: nowy model „iPhone’a 17 Slim” i nie tylko

Oto oferta iPhone’a 17 według Pu:

  • iPhone 17: ekran o przekątnej 6,1 cala
  • iPhone 17 Slim: ekran 6,6 cala
  • iPhone 17 Pro: ekran 6,3 cala
  • iPhone 17 Pro Max: ekran 6,9 cala

Jeśli chodzi o design, Pu poinformował, że iPhone 17, iPhone 17 Slim i iPhone 17 Pro będą miały „bardziej wyrafinowaną” aluminiową konstrukcję. Tymczasem iPhone 17 Pro Max nadal będzie wykonany z tytanu. iPhone 17 Pro Max będzie także wyposażony w „wąską dynamiczną wyspę”, podczas gdy pozostałe modele zachowają obecny wygląd.

Mniejsza Dynamic Island w iPhonie 17 Pro Max powstanie dzięki nowej, „metalicznej” technologii czujnika zbliżeniowego. Technologia „metaliczna” może pomóc Apple znacznie zmniejszyć rozmiar czujnika Face ID.

Rzekomy iPhone 17 Slim jest zgodny z wcześniejszymi doniesieniami analityka Rossa Younga. Bo twierdzi, że nowy model iPhone’a 17 zastąpi „Plus” i będzie oferował „smukły design”. W raporcie nie podano więcej szczegółów na temat projektu.

Jeśli chodzi o wydajność i specyfikacje, Pu mówi:

  • iPhone 17 i iPhone 17 Slim: 8 GB RAM i chip A18 lub A19
  • iPhone 17 Pro i iPhone 17 Pro Max: 12 GB RAM, układ A19 Pro

Obecnie iPhone 15 i iPhone 15 Plus mają 6 GB pamięci RAM, a iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max mają 8 GB pamięci RAM. W tegorocznej ofercie iPhone’a 16 Apple ujednolici pamięć 8 GB w całej ofercie. Następnie, według Bo, rozwidlenie powróci wraz z ofertą iPhone’a 17 w 2025 roku.

READ  John Carmack mówi, że Meta „nieustannie sabotuje siebie” za swoje wysiłki VR

Według Pu wszystkie cztery modele iPhone’a 17 będą wyposażone w 24-megapikselowe aparaty z przodu. Jest to zauważalne ulepszenie w porównaniu z obecnymi 12-megapikselowymi aparatami przednimi używanymi przez firmę Apple. Ming-Chi Kuo również wcześniej informował, że iPhone 17 będzie wyposażony w ulepszony przedni aparat o rozdzielczości 24 megapikseli.

Podążaj za okazją: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.