19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

plotki WWE na temat Reigns vs. Cody Rhodes, Logan Paul vs. Ricochet;  Rousey woła WWE |  Wiadomości, wyniki, najważniejsze informacje, statystyki i plotki

plotki WWE na temat Reigns vs. Cody Rhodes, Logan Paul vs. Ricochet; Rousey woła WWE | Wiadomości, wyniki, najważniejsze informacje, statystyki i plotki

Ronalda Martineza/Getty Images

Bleacher Report przedstawia najnowsze wieści z WWE Universe.

Reigns kontra Rhodes na WrestleManii 40

Zgłosił się Dave Meltzer Observer Wrestling Radio (h/t Randall Ortman z Siedzenia przy klatce), że plan WWE nadal zakłada, że ​​Roman Reigns zmierzy się z Codym Rhodesem na WrestleMania 40, która odbędzie się w dniach 6-7 kwietnia 2024 r. w Lincoln Financial District w Filadelfii.

Byłby to rewanż ich głównego turnieju na WrestleManii 39, gdzie Reigns zachował WWE Undisputed World Championship po tym, jak Solo uderzył Sikoa Rhodes Samoan Spike, podczas gdy Paul Heyman odwrócił uwagę sędziego. Następnie Reigns przebił Rhodesa, aby wygrać.

Obecnie Rhodes rozpoczyna program z Brockiem Lesnarem, podczas gdy Reigns został właśnie przypięty po raz pierwszy od grudnia 2019 r., po tym, jak on i Sikoa przegrali wojnę domową w Bloodline z Jimmym i Jeyem Uso w Money in the Bank.

Wygląda jednak na to, że Rhodes i Reigns wrócą do kolejnego feudu na trasie na czas WrestleManii.

Logan Paul kontra Rykoszet

WWE podobno szybko zmieniło kurs podczas Money in the Bank, aby stworzyć lepszą i płynniejszą przesłankę do rywalizacji między Loganem Paulem a Ricochetem.

Aby ustawić scenę, Ricochet uderzył Logana Paula hiszpańską ulotką z górnych lin podczas meczu drabinkowego Money in the Bank. Jednak skomplikowany i ryzykowny ruch zakończył się ciężkimi upadkami obu zapaśników poza ringiem, ponieważ manewr nie przebiegał zgodnie z planem.

według Meltzera (h/t Subbojit Mukherjee z Ringside News) WWE chciało wykorzystać hiszpańskie miejsce Fly jako platformę startową do feudu między Paulem a Ricochetem. Zamiast tego kazali im walczyć w bójce za kulisami po meczu, a Ricochet później również zawołał Paula.

WWE @WWE

zatrzymać! Król Rykoszet właśnie wezwany @LoganPaul Spotkać się twarzą w twarz w następny poniedziałek wieczorem o godz #WWE Raw ! Jak zareaguje megagwiazda mediów społecznościowych? pic.twitter.com/O6ns4sui3f

Meltzer dostarczył więcej informacji.

„Pomysł polegał na tym, że miejsce, o którym rozmawialiśmy (Hiszpanie przelatujący nad stołami) miało być tak wirusowe, że oszaleje, a to doprowadzi do meczu.

I ludzie to oglądali, ale nie było łatwo doprowadzić do meczu, więc zamiast tego zrobili ten kąt (bójka za kulisami). W następny poniedziałek na Raw zamierzają poprowadzić mecz.

„Myślę, że zamiast organizowania „marquee matchu” dla Logana Paula, chcą zmusić go do rozegrania świetnego meczu sportowego, a Ricochet jest twoim facetem, jeśli chcesz to zrobić”.

Dwóch VIP-ów mogłoby dać świetne show, gdyby mieli taką szansę. Są w stanie stworzyć świetne spoty, takie jak Royal Rumble Crash z górnych lin. Ale spór może sięgać głębiej i pokazać niesamowite talenty sportowe tej pary na dużym podium.

Rousey twierdzi, że WWE skróciło czas na mecz o tytuł tag teamu

– powiedziała w nim Ronda Rousey Ostatni post na Instagramie WWE trzykrotnie mierzyło czas meczu Women’s Tag Team Championship.

Punktowi kulminacyjnemu meczu towarzyszył następujący komentarz: „Kiedy twój czas minął trzy razy, ale nadal masz na sobie łatkę mocy #sałatka z kurczakiem 🍗🥗 Mistrzostwa #TagTeam. „

Liv Morgan i Raquel Rodriguez ostatecznie pokonały Rousey i Chynę Baszler dokładnie w dziewięć minut, aby zdobyć pasy mistrzowskie. W trakcie meczu Baszler zwrócił się do Rossi i uderzył ją rękojeścią Kirifudy i ostatecznie doprowadził do zwycięstwa rywalek.

Wszystkie oczy skierowane są teraz na potencjalnie dynamitowy spór między Rossim a Baszlerem. Odznaczeni MMA (i najlepsi przyjaciele w prawdziwym życiu) mogą z łatwością stworzyć jedno z najważniejszych wydarzeń i pojedynków roku dzięki tej okazji.

Baszler jest w narożniku Rousey od prawie roku w telewizji WWE, ale jej najnowsza twarz to zmienia. Wkrótce zobaczymy, dokąd to zmierza.

Słuchać Rdzawe radio Dla wszystkich gorących tematów wrestlingowych. Obejrzyj najnowszy odcinek w odtwarzaczu poniżej.

READ  Sundance 2023: Anne Hathaway, Chiwetel Ejiofor, Julia Louis-Dreyfus prowadzą | Sundance 2023