16 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gwiazda „Yellowstone”, Lainey Wilson, miała na sobie prześwitujący strój przed swoim występem 4 lipca

Gwiazda „Yellowstone”, Lainey Wilson, miała na sobie prześwitujący strój przed swoim występem 4 lipca

Lenny Wilson wygląda eleganckoTerry’ego White’a – Getty Images

Hearst Magazines i Yahoo mogą uzyskiwać prowizję lub przychody z niektórych pozycji za pośrednictwem tych linków.

Lenny’ego Wilsona Lubi kusić fanów swoim występem i pracą Yellowstone Sezon 5 i świąteczny wygląd w 2023 Messi świętuje 4 lipca. Ale wie też, jak oczarować tłum nieskazitelnym wyglądem, który wybiera na czerwony dywan.

W kwietniu piosenkarz country wziął udział w wydarzeniu Axios After Hours, którego gospodarzem było Live Nation w Waszyngtonie. W nocy Lainey przyjęła swój styl łączenia stylów, mieszając je do sesji zdjęciowej. W dolnej części stroju miała na sobie jasnoniebieskie spodnie, które rozszerzyły się do szerokiej nogawki. Projekt zawierał wielobarwny nadruk w panterkę, który dodał całości koloru.

Ale to, co naprawdę sprawiło, że zestaw był wyjątkowy, to przezroczysty czarny podkoszulek, który Lainey założyła ze spodniami. Bluzka ma długie, przezroczyste rękawy z koronkowymi detalami. Nosiła również górę w sposób, który tworzył dekolt w kształcie litery V i zawiązała koszulę na końcu. Ponadto koszulę zdobiły czarne tasiemki na ramionach,Serce jest jak ciężarówkaPiosenkarka owinęła się wokół szyi.

macys 4 lipca yellowstone lainey wilson przejrzyj górę

Jeffa Scheera — Getty Images

macys 4 lipca yellowstone lainey wilson przejrzyj górę

Jeffa Scheera — Getty Images

Aby nadążyć za swoim kreatywnym podejściem do dekoracji wydarzeń, Lainey zadbała o dodanie własnego akcentu wiejskiego w akcesoriach. Chociaż jej buty nie były widoczne, dodała kowbojski kapelusz w neutralnym kolorze z zielonymi detalami z boku. Jako biżuterię nosiła parę kolczyków w kształcie koła i pierścionki koktajlowe dla glamour.

Z kapeluszem już na głowie, Lainey rozczesała swoje blond włosy i zrobiła minimalny makijaż. Wraz z czarnym tuszem do rzęs połączyła wygląd z różowymi policzkami i neutralną szminką.

Podczas gdy wygląd Lainey pokazuje jej zamiłowanie do mody i stylów, nie był to pierwszy raz, kiedy ludzie widzieli ją w przezroczystym topie. była ubrana w Dwuczęściowa sukienka z prześwitującej koronki W kwietniu 2022 roku, kiedy brała udział w rozdaniu CMT Awards, gdzie była Otrzymał dwie nominacje.

READ  Obi-Wan Kenobi, odcinek 4 zawiera upadłe jajko wielkanocne

Gdyby ktoś zapytał nas, kto jest naszą ulubioną kowbojką, bez wahania wymienilibyśmy imię Lainey!

Może Ci się spodobać