15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Z nowych dokumentów wynika, że ​​Kevin Costner ma dość tego, że Christine Baumgartner nie opuszcza jego majątku

Z nowych dokumentów wynika, że ​​Kevin Costner ma dość tego, że Christine Baumgartner nie opuszcza jego majątku

Mimo, że są po rozwodzie Narysuj to w oczach opinii publicznejI Kevina Costnera i jego była żona z separacją Krystyna Baumgartner Udowodnili, że nie boją się walczyć ze sobą w sądzie. Ostatnio pytanie kiedy i Czy Baumgartner wyprowadzi się z domu rodzinnego to najnowszy spór w porządku obrad i nie wygląda na to, żeby miał się szybko skończyć.

Na przykład 30 czerwca ukazał się plik Yellowstone Zespół prawny przedstawiciela przedłożył dokumenty, które opóźniły termin Baumgartner na spakowanie walizek i wyjazd, ludzie raporty. W dokumentach Costner „z szacunkiem prosi Christine o natychmiastowe opuszczenie jego oddzielnej rezydencji i nie później niż 13 lipca 2023 r.”.

Więcej od SheKnows

Mniej niż miesiąc przed terminem Costnera, Baumgartner był Datę przejścia wyznaczyła na 31 sierpnia 2023 r. Ale dla zespołu prawnego Costnera powodem, dla którego Baumgartner powinna pozostać, jest „czepianie się słomki jednym bezpodstawnym argumentem za drugim”. Auć!

W dokumentach Baumgartnera przed tym nowym zgłoszeniem, nabyty przez radarByła projektantka torebek powiedziała, że ​​byłaby gotowa wyprowadzić się z domu do końca sierpnia, jeśli Costner zastosuje się do „wszelkich wydanych przez sąd nakazów wsparcia i opłat w dniu 12 lipca”. Jeśli nas zapytasz, wygląda na to, że wykorzystuje swój akt jako pionka, aby dać sobie przewagę w dyskusjach.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

Kevin chce, żebym wynajął mieszkanie Bez planu finansowegoBaumgartner stwierdził w dokumentach: „Pomyślmy jednak o naszej trójce dzieci.” Oboje mają wspólne dzieci Cayden, 16, Hayes, 14 i Grace, 13.

Kontynuowała: „Zobowiązanie się do wynajmu, na który mogą nie być w stanie sobie pozwolić, jest wbrew ich najlepszym interesom, zwłaszcza że ostatecznie doprowadziłoby to do wielu transferów. Moim celem było i nadal jest utrzymanie jak największej stabilności dla naszych dzieci, co obejmuje posiadanie odpowiednich zasobów i planu, aby można było stworzyć dla nich stabilny dom, zamiast tymczasowych i niespójnych warunków mieszkaniowych”.

READ  Książę Harry i Meghan Markle skrytykowali za trzymanie się za ręce

Chociaż rozumiemy motywy Baumgartnera, nie możemy oprzeć się myśli, że ten spór między nimi stał się bardziej niezdrowy krok lub dwa później. W końcu stabilność w tych skomplikowanych czasach jest dla dzieci kluczowa. Trzymam kciuki, żeby ta dwójka mogła to wkrótce znaleźć, w taki czy inny sposób.

Zanim przejdziesz, kliknij Tutaj Aby dowiedzieć się o najdłużej trwających rozwodach celebrytów, których sfinalizowanie zajęło lata.

Najlepsze z SheKnows

Zapisz się do Biuletyn SheKnows.
Aby uzyskać najnowsze wiadomości, śledź nas dalej FacebookI ŚwiergotI Instagram.