16 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Trasa „Renaissance” Beyoncé anuluje Pittsburgh Stop, zmienia harmonogram Seattle i Kansas City na „Production Logistics” – ostateczny termin

Trasa „Renaissance” Beyoncé anuluje Pittsburgh Stop, zmienia harmonogram Seattle i Kansas City na „Production Logistics” – ostateczny termin

Fani Beyoncé w Pittsburghu nie będą oglądać renesans Wycieczka zgodnie z pierwotnym planem. Koncert, który miał się odbyć 3 sierpnia, został odwołany.

Niestety, ze względu na problemy logistyczne i związane z harmonogramem produkcji, przestój 3 sierpnia miał miejsce w Pittsburghu Światowa trasa renesansu To się nie stanie” – czytamy w oświadczeniu Acrisure Stadium.

Miejsce, o którym mowa, zwroty będą dokonywane automatycznie w miejscu zakupu.

Fani, którzy planowali zobaczyć Beyoncé 13 września w Seattle, będą musieli poczekać dodatkowy dzień. Lumen Field to potwierdził renesans Trasa odbędzie się 14 września „z powodu logistyki produkcji i konfliktów w harmonogramie”.

Kansas City spodziewało się Beyoncé 18 września, ale data ta została przesunięta na 1 października na stadionie GEHA Field na stadionie Arrowhead. Jako przyczynę opóźnienia podano również „problemy z logistyką i harmonogramem produkcji”.

Następnym przystankiem Beyoncé będzie Toronto, gdzie wystąpi 8 i 9 lipca. Jego pierwszy pokaz w Stanach Zjednoczonych z renesans Trasa odbędzie się 12 lipca, kiedy piosenkarka wystąpi w Filadelfii, a następnie w Nashville (15 lipca), Louisville (17 lipca), Minneapolis (20 lipca), Chicago (22 i 23 lipca) oraz Detroit (26 lipca).

Piosenkarka „Break My Soul” będzie w Los Angeles do września, kiedy zatrzyma się na stadionie SoFi 1, 2 i 4 września.

Przeczytaj dane z poniższych miejsc.

READ  Mitchell Musso: Gwiazda Hannah Montana aresztowana za kradzież chipsów ziemniaczanych