20 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nowy kostium Supermana Jamesa Gunna: David Coronsuit w swoim kostiumie

Nowy kostium Supermana Jamesa Gunna: David Coronsuit w swoim kostiumie

Nowy kostium Supermana oficjalnie zadebiutował. W trakcie zdjęć do filmu „Superman” Jamesa Gunna (wcześniej „Superman: Dziedzictwo”) scenarzysta i reżyser nawiązuje kontakt Udostępnione na jego koncie wątków Pierwsze spojrzenie na gwiazdę Davida Corensweeta w kostiumie Człowieka ze stali. Pierwszą rzeczą, jaką fani mogą zauważyć, jest to, że garnitur jest dość brudny i zniszczony, co wskazuje, że Superman będzie w filmie wdawał się w wiele nieprzyzwoitych bójek.

Pierwsze zdjęcie „zrobiła Jess Miglio i zostało w całości wykonane aparatem” – dodał Gunn w Threads.

Corenswet przeżył wielką karierę jako gwiazda „Supermana”, po raz pierwszy grając główną rolę w hollywoodzkim filmie. 30-letni aktor jest najbardziej znany z ról drugoplanowych w dwóch serialach Netflix stworzonych przez Ryana Murphy’ego: „The Politician” i „Hollywood”. Prawdopodobnie jego najsłynniejszą rolą filmową przed „Supermanem” była rola w horrorze „Pearl” w reżyserii Ti Westa, z Mią Goth w roli głównej.

U boku Cornsweeta w „Supermanie” występuje zdobywczyni nagrody Emmy „Wspaniała pani Maisel”, Rachel Brosnahan w roli Lois Lane. Nicholas Hoult wciela się w kultowego złoczyńcę Supermana Lexa Luthora, a w drużynie Gunna znajdują się także Skyler Gisondo (Jimmy Olsen), Anthony Carrigan (Metamorpho), Eddie Gatheje (Mister Terrific), Nathan Fillion (Guy Gardner) i Isabella Merced (Hawkgirl) ). ) i więcej.

Choć pierwotnie film nosił tytuł „Superman: Dziedzictwo”, w lutym Gunn ujawnił, że zawęził tytuł do „Supermana”. Mniej więcej w tym samym czasie Gunn opublikował pierwsze zdjęcie obsady z pierwszego odczytu scenariusza filmu. Mówiąc do różnorodny Podczas tegorocznej ceremonii wręczenia nagród SAG Brosnahan powiedział, że słuchanie na głos słów Gunna było ekscytujące.

„To było naprawdę niesamowite” – Brosnahan powiedział o czytaniu przy stole. „Niektórzy z nas spotkali się po raz pierwszy. Niektórzy z nas zobaczyli się ponownie. Wspaniale było usłyszeć scenariusz na głos. Jak w przypadku wszystkich tych filmów, jest tu wiele scen akcji i tym podobnych. Więc usłyszenie rytmu filmu i słuchanie tych postaci, że bycie zajętym przez aktorów grających te postacie jest naprawdę fajne, a poza tym to świetny zespół. Nie można chcieć nic więcej, robiąc coś takiego.

READ  Odpowiedź WGA na propozycję studia sugeruje, że nie ma szybkiego zakończenia strajku różnorodności

„Zawsze kochałem Lois Lane” – dodał aktor. „Jest mądra, ambitna i potrafi być zabawna. Wie, że przez większość czasu jest najmądrzejszą osobą na sali. Kiedy nadarza się okazja… Jestem z daleka wielkim fanem Jamesa Gunna… Nadal jesteśmy Znalezienie tych postaci. Nie rozpoczęliśmy jeszcze zdjęć. Poznacie ich ostateczną wersję.

„Superman” według Warner Bros. Pictures trafi do kin 11 lipca 2025 roku.