20 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kim Kardashian była bezlitośnie wygwizdana podczas oglądania Netflix Roast Toma Brady’ego

Kim Kardashian była bezlitośnie wygwizdana podczas oglądania Netflix Roast Toma Brady’ego

Gwiazda reality show Kim Kardashian była wyraźnie zszokowana wygwizdaniem na scenie podczas jej specjalnego występu na koncercie Toma Brady’ego. Najwspanialsza pieczeń wszechczasów W niedzielę na Netfliksie.

Kardashian, która również wielokrotnie atakowała Caitlyn Jenner, została wezwana z widowni przez gospodarza i komika Kevina Harta, aby wzniósł toast, i choć początkowo zebrała brawa na Kia Forum w Los Angeles, szybko zostało to zagłuszone przez chór buczenia, co spowodowało, że Kardashian została zmuszona do pauzy, gdy zaczęła swoje przemówienie.

„Cóż, wiem, że wiele osób naśmiewa się z twojego wzrostu” – powiedziała Hartowi, po czym przerwała, wyraźnie pod wrażeniem reakcji publiczności.

„OK, OK, OK” – powiedziała Kardashian.

W tle słychać było głos Harta: „Whoa! Whoa!”

Kardashian kontynuowała grillowanie, porównując Brady’ego do Caitlyn Jenner, która była macochą Kardashian przed rozstaniem z Kris Kardashian w 2013 r. Jenner ogłosiła zmianę płci jako kobieta transpłciowa w 2015 r.

„Miało mnie tu dziś nie być, ale skoro nie jestem tu na randce z Tomem, nadal jest duża szansa, że ​​to zrobię” – zaczęła Kardashian, odnosząc się do plotek, że ona i rozgrywający spotykają się wiosną 2023.

Kontynuowała: „Jeśli mowa o randkowaniu między mną a Tomem, wiem, że krążą pewne plotki, że tak było, i nigdy nie powiem, czy tak było, czy nie. Po prostu wypuszczę taśmę”.

„Ale wiem, że to nigdy nie wyjdzie. Były sportowiec, wysokie kości policzkowe, proste włosy, bardzo mi teraz przypominasz mojego ojczyma. Część mnie myśli, że chcesz mi zaufać, żeby tylko przymierzyć moje ubrania”.

Następnie na ekranie pojawił się mem przedstawiający „ewolucję Toma Brady’ego”, porównujący fizyczną przemianę Brady’ego z przemianą Jennera.

„Wiem, że przejście z NFL było bardzo trudne, ale myślę, że mój ojczym jest dla ciebie doskonałym przykładem. Jest jedną z najlepszych sportsmenek na świecie, która w następnym rozdziale udowodniła, że ​​możesz wszystko. Możesz stać się komentator lub prawicowy republikanin.” Ekstremistka, a nawet silna, pewna siebie kobieta”.

READ  Urocza edycja Barbie Oppenheimer — różne

Kardashian zakończyła swój trzyminutowy post radą: „Jestem tu dziś wieczorem, żeby cię wesprzeć i uczcić twoją radość. Dam ci tę samą radę, którą daję wszystkim moim byłym: powodzenia, wiedząc, że najlepsze już za tobą”.

Brady zwrócił się później do Kardashian ze swoim żartem: „Wiem, że Kim była przerażona, będąc tu dziś wieczorem. Nie z tego powodu, ale dlatego, że jej dzieci są w domu z tatą” – powiedział, odnosząc się do jej byłego męża Kanye Westa i jego niedawnej kłopoty.