19 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Madonna wykonuje rekordowy występ przed 1,6 milionami ludzi w Rio de Janeiro podczas koncertu finałowego globalnej trasy koncertowej Celebration gwiazdy popu.

Madonna wykonuje rekordowy występ przed 1,6 milionami ludzi w Rio de Janeiro podczas koncertu finałowego globalnej trasy koncertowej Celebration gwiazdy popu.Przez całą swoją kilkudziesięcioletnią karierę znana była jako Królowa Popu.

A w sobotni wieczór Madonna przypomniała światu dlaczego – przyciągając rekordową publiczność liczącą 1,6 miliona fanów na epicki koncert na plaży Copacabana w Rio de Janeiro.

Twórca hitu Vogue zamieścił wczoraj na Instagramie klip z historycznego programu i podpisał go: „Zrzuć winę na Rio”. Dziękuję Brazylio!!

Taka była uwaga legendy popu, która cofnęła się w czasie, występując w kultowych strojach, w tym w garniturze i negliżu, zatrzymując miasto z powodu tłumów.

Madonna przez dziesięciolecia swojej kariery znana była jako Królowa Popu
W sobotni wieczór Madonna przypomniała światu, dlaczego przyciągnęła rekordową publiczność liczącą 1,6 miliona fanów na epicki koncert na plaży Copacabana w Rio de Janeiro.
Twórca hitu Vogue zamieścił wczoraj na Instagramie klip z historycznego programu i podpisał go: „Zrzuć winę na Rio”. Dziękuję Brazylio!! Na zdjęciu: Madonna z tancerką

Liczba osób, które wzięły udział w tym wydarzeniu – jej ostatniej rundzie światowych obchodów – była cztery lub pięć razy większa niż populacja niektórych małych krajów, w tym Islandii i Barbadosu.

Bezpłatny koncert 65-latka sprawił, że plaża zamieniła się w ogromny parkiet taneczny. Panowała karnawałowa atmosfera, bez żadnych incydentów, kiedy tłumy gromadziły się, aby świętować jej hity, w tym „Holiday” i „Like A Virgin”.

Frekwencja w Rio przekroczyła poprzedni rekord frekwencji wynoszący 130 000 fanów w Parc des Sceus w Paryżu w 1987 r. ponad dziesięciokrotnie.

Podczas występu Madonna, do której na scenie dołączyli goście specjalni, w tym Diplo, Anita, Pablo Vittar i Bob the Drag Queen, zachwycała się: „Jesteśmy tutaj, w najpiękniejszym miejscu na świecie”. To miejsce jest magiczne.

Miała też swoje zwykłe kontrowersyjne momenty, w tym chwytanie tancerki i namiętne całowanie.

Liczba osób, które wzięły udział w tym wydarzeniu – jej ostatniej globalnej trasie koncertowej – była cztery lub pięć razy większa niż populacja niektórych małych krajów, w tym Islandii i Barbadosu.
Bezpłatny koncert 65-latka sprawił, że plaża zamieniła się w ogromny parkiet taneczny. Panowała karnawałowa atmosfera, bez żadnych incydentów, kiedy tłumy gromadziły się, aby posłuchać jej hitów, w tym „Holiday” i „Like A Virgin”.

Gwiazda miała na sobie dopasowany kombinezon, lustrzane okulary przeciwsłoneczne i dopasowane rękawiczki.

Na jedną zmianę stroju założyła czerwono-czarny koronkowy negliż, a w hołdzie dla swojego szalonego futbolu kraju, ku uciesze wypełnionego tłumu, założyła brazylijską koszulkę piłkarską.

Wiele osób ubrało się na tę okazję, począwszy od domowych staników stożkowych, takich jak popiersie słynnej supergwiazdy Jeana Paula Gaultiera, po blond peruki i skórzane gorsety.

Krótko przed koncertem miejska rada ds. turystyki Visit Rio zaalarmowała fanów koncertu w mediach społecznościowych, zamieszczając wpis: „Czas się przygotować!” 4 maja Królowa Popu przybywa do Rio de Janeiro na bezpłatny pokaz historyczny na plaży Copacabana.

READ  Brighton & Hove News » O „Długim serze” z mokrą nogą w Brighton

„Madonna kończy swoją trasę koncertową tutaj, w wielkim mieście, świętując 40-lecie swojej kariery występem, który zapowiada się na największy w jej karierze”.