19 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Minicamp dla początkujących zawiera pytania od Caleba Williamsa do Kierana Amegadjiego – NBC Sports Chicago

Minicamp dla początkujących zawiera pytania od Caleba Williamsa do Kierana Amegadjiego – NBC Sports Chicago

Minęło kilka lat, odkąd Bears byli w tak dobrej sytuacji przed rozpoczęciem minicampu dla nowicjuszy, jak teraz. GM Ryan Poles powiedział po drafcie, że zawodnikom będzie trudno w tym roku znaleźć się w składzie drużyny i łatwo zrozumieć, dlaczego. Po kilku sezonach burzenia składu i ponownego budowania go na nowo, pozostaje mniej luk do zapełnienia i mniej szans na zdobycie miejsca przez graczy dzięki niesamowitym przeżyciom.

Ale wciąż są pewne pytania. Oto, co będziemy oglądać, gdy Bears zorganizują w ten weekend minicamp dla nowicjuszy.

Jaki jest Caleb Williams z bliska?

Od teraz przez resztę lata i później wszystkie oczy będą zwrócone na Caleba Williamsa. Będzie to jednak nasze pierwsze spojrzenie na młodego QB podczas zorganizowanego treningu dla Bears. Czy jego chemia szybko się rozwinie z inną wybraną 10-tką, Romą Udonzi? Czy nawiąże kontakt terenowy z którymkolwiek z pozostałych zawodników mijających? Ile błędów zobaczymy? Jak Williams poradzi sobie podczas szybkich treningów głównego trenera Matta Eberflusa? Czy jest coś szczególnego, co wpędzi go w kłopoty?

Williams zdominuje większość nagłówków gazet, tak jak powinien.

Gdzie stanie Kiran Amjadji?

The Bears nie określą ograniczenia tego, co Amegadjie będzie mógł zrobić w 2024 roku, ale oczekuje się, że w tym sezonie będzie on pełnił rolę rezerwowego z potencjałem do rozpoczęcia gry w przyszłości. Amegadjie ma budowę lewego obrońcy NFL, ale Niedźwiedziom podoba się też jego wszechstronność na pozycji. Amegadjie zaczynał w college’u jako lewy napastnik i prawy obrońca. Miejsce, w którym zobaczymy Amegadjiego na początku lata, może dać nam wyobrażenie o tym, jak zespół ostatecznie go postrzega.

Jeśli Amegadjie będzie spędzał cały swój czas na lewym skrzydle, może to być dobry wskaźnik tego, że zespół wierzy, że w przyszłości może rzucić wyzwanie Braxtonowi Jonesowi w walce o stanowisko startowe. Jeśli się poruszy, oznacza to, że zespół jest zainteresowany poznaniem pełnego zakresu jego umiejętności przed przypisaniem go do określonej roli.

READ  Barany otrzymują pierścienie Super Bowl LVI inspirowane SoFi

Kto jeszcze się pojawi?

Beginner Mini Camp to nie tylko zajęcia dla początkujących. Oprócz polskich zawodników, którzy zostali powołani i podpisali kontrakty z UDFA, zazwyczaj do drużyny zgłasza się kilku zawodników, którzy chcą spróbować swoich sił w drużynie, a także kilku zawodników z drugiego roku, którzy chcą więcej praktycznej pracy. W zeszłym roku tacy zawodnicy jak Chase Allen, Kellen Desch i Roy Mbaetika brali udział w przygotowaniach do swoich drugich obozów przygotowawczych NFL. Ciekawie będzie zobaczyć, kto jeszcze odwiedzi Halas Hall oprócz nadchodzącego draftu i zajęć UDFA, a także zobaczyć, jak ci gracze radzą sobie na boisku.

Kliknij tutaj, aby śledzić podcast Under Center.