22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Drina De Niro mówi, że pigułki antykoncepcyjne zabiły syna Leandro De Niro, Rodrigueza

Drina De Niro mówi, że pigułki antykoncepcyjne zabiły syna Leandro De Niro, Rodrigueza

Aktorka Drina De Niro powiedziała, że ​​„tabletki fentanylu zawierające fentanyl” spowodowały śmierć jej syna, Leandro De Niro Rodrigueza, który zmarł w niedzielę w wieku 19 lat.

Drina De Niro, córka dwukrotnego zdobywcy Oscara Roberta De Niro, odpowiedziała na pytanie na Instagramie dotyczące śmierci jej syna.

„Ktoś sprzedał mu pigułki powlekane fentanylem, o których wiedział, że są sznurowane, ale nadal mu je sprzedają, więc dla wszystkich tych ludzi, którzy wciąż kupują i sprzedają to gówno, mój syn odszedł na zawsze, ” powiedziała.

Otwórz format obrazu

Było to w poście, w którym podziękowała ludziom „za wylanie miłości i wsparcia” i poprosiła o prywatność, aby móc się smucić.

Potwierdził to w poniedziałek rzecznik nowojorskiej policji Magazyn Ludzie W niedzielne popołudnie w mieszkaniu w centrum miasta znaleziono nieprzytomnego mężczyznę, który został uznany za zmarłego.

Drena De Niro poinformowała o śmierci syna, z którym wystąpiła w programie „Narodziny gwiazdy”, we wzruszającym poście na Instagramie.

„Mój piękny, piękny aniołku” – napisała.

Powiedziała: „Kochałam cię bez słów i opisów od chwili, gdy poczułam cię w brzuchu”. „Byłeś radością mojego serca i wszystkim, co było czyste i prawdziwe w moim życiu. Chciałbym być teraz z tobą. Chciałbym być z tobą”.

Robert De Niro powiedział w oświadczeniu, że jest „zasmucony odejściem mojego ukochanego wnuka, Leo”.

READ  Hollywoodzka aktorka Anne Heche jest w śpiączce po wypadku samochodowym