15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

17 listopada Eagles ogłosili datę „długiego pożegnania” w St. Paul z otwieraczem Steely Dan

17 listopada Eagles ogłosili datę „długiego pożegnania” w St. Paul z otwieraczem Steely Dan

Don Henley i Orły się sprawdzają.

Twórcy hitu „Hotel California” ogłosili pierwsze 13 dat swojej długo trwającej pożegnalnej trasy, a ostatnim miejscem na wstępnej liście jest Xcel Energy Center 17 listopada z rzadszym Steely Dan jako otwierającym.

„To jest nasz łabędzi śpiew, ale muzyka trwa” – powiedział Nusour w oświadczeniu wydanym w czwartek. „Chcemy dać wszystkim naszym fanom szansę zobaczenia nas na tym ostatnim występie”.

Sprzedaż biletów na koncert Friday Night in St. Paul rusza w piątek, 14 lipca o godzinie 10:00 Przez Ticketmastera, z opcjami VIP i innymi opcjami przedsprzedaży od środy. Ceny nie zostały jeszcze ujawnione, ale fani od dawna wiedzą, że Eagles posuną się do granic możliwości w tym dziale.

Pierwotnie założona w 1971 roku w Los Angeles, Eagles straciła współzałożyciela Glenna Freya w 2016 roku w wieku 67 lat. Tak jak to miało miejsce w ciągu ostatnich siedmiu lat, syn Fry’a, Deacon i Ace Vince Gill, będą towarzyszyć tubylcom z Nashville, Henleyowi, podczas tej trasy wraz z długoletnimi członkami, Joe Walshem i Timothym P. Schmidtem. Wcześniej grali przez dwie noce w Xcel Center w 2021 roku podczas opóźnionej trasy koncertowej COVID, aby uczcić album „Hotel California”.

Zawsze więcej niż zespół, Steely Dan przybył do Minnesoty w 2018 roku – rok po śmierci współzałożyciela Waltera Beckera – na wspólnej wycieczce z Doobie Brothers. Wycieczka zastała lidera zespołu Donalda Fagena w niezwykle dobrym nastroju podczas dobrze przyjętego setu Xcel Center.

Jest duża szansa, że ​​dodatkowa noc w St. Paul’s zostanie dodana do Long Farewell Tour. Orły mogą też wrócić później – do czego nawiązuje oświadczenie zespołu. Oto ich pełne oświadczenie:

„The Eagles przebyli cudowną 52-letnią podróż, występując dla ludzi na całym świecie, pomagając utrzymać muzykę przy życiu w obliczu tragicznych strat, wstrząsów i niepowodzeń różnego rodzaju. Uznanie i podziękowania należą się naszemu długoletniemu zespołowi zarządzającemu, The Road Crew i nasi wyjątkowi muzycy rezerwowi za zapewnianie tak wykwalifikowanego i konsekwentnego wsparcia przez te wiele lat. Wiemy, jakie mamy szczęście i jesteśmy naprawdę wdzięczni. Nasz długi marsz trwał znacznie dłużej, niż ktokolwiek z nas kiedykolwiek marzył. Ale to cały czas i nadszedł czas, abyśmy zamknęli krąg .

Oficjalna trasa pożegnalna jest obecnie w fazie planowania. Chcemy dać wszystkim naszym fanom szansę zobaczenia nas na tym ostatnim występie. Dlatego informacje o harmonogramie zostaną opublikowane po ustaleniu dat. Trudności z rezerwacją miejsc na wiele nocy mogą wymagać od nas powrotu do niektórych miast na żądanie. Ale mamy nadzieję zobaczyć jak najwięcej z was, zanim skończymy. Co najważniejsze, z całego serca dziękujemy za przyjęcie tego zespołu i jego muzyki. Koniec końców, jesteś powodem, dla którego jesteśmy w stanie przetrwać ponad pięć dekad. To jest nasz łabędzi śpiew, ale muzyka trwa i trwa.

Z miłością i wdzięcznością,

Orły”