29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Padres składają oświadczenie w zwycięskiej serii przeciwko Braves

Padres składają oświadczenie w zwycięskiej serii przeciwko Braves

Atlanta – Podział był w porządku.

Padres byli w trasie, w jednym z najtrudniejszych środowisk tego sportu, przeciwko jednej z najbardziej kompletnych drużyn tego sportu. Dwa największe pistolety z tyłu byków nie były dostępne, a już wygrały dwa z pierwszej trójki. Mogli zdążyć na samolot do Nowego Jorku w poniedziałek rano, w pełni usatysfakcjonowani czteromeczowym podziałem przeciwko Braves na Truist Park w ten weekend.

Ale ci najwyraźniej nie mieli zamiaru godzenia podziału. Ci Padres pojawili się, aby złożyć oświadczenie.

„Nic z tego nie mieliśmy [games] Tak jak w tym roku” — powiedział menedżer Bob Melvin. „Wszyscy byli jak walka powietrzna. Aby móc trochę zdystansować się – mieć możliwość zdobycia kilku bramek i czasem zdobycia tego rodzaju zagrań – dobrze było zdobyć jedną na koniec.

Przed meczem Melvin miał wiele pytań dotyczących smoczków w grze, które mogły doprowadzić do decydujących momentów w grze. Josh Hader i Luis Garcia nie byli obecni. Stephen Wilson rozbił się w sobotę i rozbił kilka inningów w otwierającym meczu w czwartek.

Zamiast tego Padres tak dokładnie wystawili Braves w niedzielę, że te odpowiedzi nigdy nie nadeszły.

„Wiedziałem, jak czuje się gracz, i byłem bardzo zdeterminowany, aby zdobyć szóstkę” – powiedział Lugo.

Melvin dodał: „Gry takie jak ta, możemy trochę zmienić grę”.

Byłoby głupotą deklarować, że jakakolwiek seria w kwietniu jest czymś więcej niż tym, czym jest: serią w kwietniu. Ale Padres zagrali niemal na każdym kroku po tym, jak przegrali w stylu shutout w swoim otwierającym meczu.

Jeśli te zwycięstwa dotyczyły odporności, to niedziela była pokazem siły. Padres zbudowali molocha z prawdopodobnie najlepszym atakiem w baseballu. Oto, co możesz.

Cruz otworzył mecz w trzeciej rundzie, kiedy wbił homera z trzech biegów w lewą ławkę polową, dając Padres prowadzenie 4: 0. W wieku 42 lat i 282 dni był o jeden dzień bliski dorównania Ricky’emu Hendersonowi jako najstarszy gracz w Serii, który zdobył home run.

Wystarczy powiedzieć, że Cruz dostanie swoją szansę, aby jak najlepiej ją wykorzystać. Do tej pory był obserwatorem w plutonie w DH z Mattem Carpenterem uderzającym w lewo.

Cruz zaliczył trzy trafienia i sześć RBI w niedzielę wieczorem. W piątek miał też trzy trafienia. czwartek i sobota? nie grał. Taka jest natura głębi Padres w tym sezonie – poważny cel zimą.

„To pokazuje, jak głęboko jesteśmy jako zespół” – powiedział Cruz. „Zaangażowanie, że musimy wejść i wygrać trzy z czterech przeciwko Braves, to wiele mówi”.

W ciągu następnych dwóch inningów Padres nie pozostawili wątpliwości. Gresham trafił swój trzeci home run w sezonie na pierwszym boisku czwartego. Kim uruchomił dwubiegowy homer w piątym. Padres byli na najlepszej drodze do pokonania mistrzów NL East, zespołu, który według FanGraphs miał najwyższą łączną wygraną w 2023 roku w Majors.

Wczesne występy Grishama i Kim powinny nieco przestraszyć rywali Premier League. Skład Padres jest wystarczająco obciążony bez tych dwóch pałkarzy. Grisham i Kim są wystarczająco wartościowi w oparciu o sam biznes związany z rękawiczkami.

Z drugiej strony obaj na pokładzie mają czapkę. Z 10 meczami w 2023 roku obaj wyglądają na to, że mogą się dogadać.

W rzeczywistości są to Padres 2023 – pełna lista gwiazd w dół listy i na ławkę.

A mówiąc o gwiazdach… Fernando Tatis Jr. podwoił się i przeszedł dwa biegi w meczu odwykowym trzykrotnie w niedzielę w El Paso. Ma wrócić za 11 dni.

Przerażająca propozycja dla reszty NL.