20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Niedźwiedzie dają wskazówkę dotyczącą decyzji Justina Fieldsa – Caleba Williamsa w pojedynku NBC Sports Chicago

Niedźwiedzie dają wskazówkę dotyczącą decyzji Justina Fieldsa – Caleba Williamsa w pojedynku NBC Sports Chicago

INDIANAPOLIS — Niedźwiedzie potwierdzają, że przybyli do Indianapolis na spotkanie skautowe NFL 2024, wciąż na początku fazy gromadzenia informacji w trakcie podróży rozgrywającego, który zdefiniował franczyzę.

Dyrektor generalny Ryan Bulls i trener Matt Eberflus przemawiali we wtorek w Indianapolis, malując obraz franczyzy, w którą wszyscy chcą wierzyć, że wisi w powietrzu. Polacy stwierdzili, że „nie mają planu generalnego” i przyznali, że harmonogram podjęcia ostatecznej decyzji może być dłuższy, niż oczekiwano, biorąc pod uwagę czas potrzebny na poznanie najlepszych kandydatów jako ludzi. Eberflus powiedział, że Niedźwiedzie wciąż oceniają wszystko i planują dalszą drogę.

Polacy powiedzieli, że planuje zachować przejrzystość w stosunku do rozgrywającego Justina Fieldsa i „postąpi słusznie” z Fieldsem i szybko go sprzeda, jeśli Bears uznają, że najlepszym rozwiązaniem będzie odejście od 24-letniego rozgrywającego.

Wszystko, co Bears powiedzieli we wtorek, dotyczyło wyjścia na boisko i nie zdecydowali jeszcze, czy Fields jest częścią ich przyszłości. Sytuacja zaczęła się jednak komplikować, gdy Polacy i Eberflus porozmawiali o cechach, których szukają u pomocnika, dając dużą wskazówkę co do kierunku, w jakim obecnie zmierzają.

„Patrzę na sytuacje. Patrzę na chłopaków, którzy potrafią pracować od trzeciej minuty, przez dwie minuty, do końca meczu” – powiedział we wtorek Eberflus. „Dla mnie to jest separator. Potem patrzy się na wytrzymałość. Twardość rozgrywającego tak naprawdę zależy od wytrzymałości psychicznej, aby móc stanąć w kieszeni i oddać piłkę, a także bystrości, aby móc się wydostać. kieszeni i twórz ją, kiedy zajdzie taka potrzeba. Dostępne w różnych kształtach i rozmiarach. Różne. Zawsze fajnie było je oceniać.

„Wiem, jak wygląda dobry pomocnik i co jest trudne w obronie, to facet, który potrafi stwarzać szanse, facet, który ma umiejętność rzucania z odpowiednim wyczuciem czasu i celnością, facet, który potrafi przesuwać piłkę po boisku, gdy nadejdzie najważniejsze momenty. A więc po trzeciej próbie, przez dwie minuty, wszystkie te kluczowe momenty.

READ  Manchester City vs Liverpool: Erling Haaland bije rekord strzelców Premier League

Niezdolność Fieldsa do skutecznego działania w czwartej kwarcie była dla rozgrywającego wyraźnym ciosem w ciągu ostatnich dwóch sezonów.

Wśród 40 rozgrywających, którzy w czwartej kwarcie poprzedniego sezonu wykonali co najmniej 50 podań, Fields zajął 39. miejsce pod względem liczby podań z wynikiem 53,4. Gorszy był tylko Billy Zappi. Zajął 28. miejsce pod względem podań, 26. pod względem podań po przyziemieniu i był na drugim miejscu pod względem liczby przechwytów w czwartej kwarcie. Trzydziestu jeden rozgrywających wykonało w tym sezonie co najmniej 20 podań, tracąc do końca meczu cztery lub mniej minut. Fields zajął 29. miejsce pod względem liczby podań i 28. pod względem procentu ukończenia, a pod względem większości przechwytów był na równi z Jordanem Love i Aidanem O'Connellem.

Gdzie Fields zaznacza pola jako osoba i lider.

Polacy niezmiennie podkreślają, jak ważne jest poznanie każdego z najlepszych kandydatów jako osoby. Polacy powiedzieli we wtorek, że „czas poświęcony zadaniu” w przypadku każdego potencjalnego klienta będzie kluczowy, ponieważ Niedźwiedzie będą próbowały rozszyfrować, jakim liderem jest dana osoba, co czyni ją wyjątkową i czy jest odpowiednią osobą do kierowania franczyzą Bears. w przyszłość.

„Szukasz przykładów niezawodności, bezinteresowności, przywództwa i odpowiedzialności” – powiedział Bowles. „W dzisiejszych czasach trudno znaleźć ludzi, którzy powiedzą: «Hej, to był błąd». «Tak, to był błąd i właśnie to muszę zrobić, żeby to naprawić. To.”

Eberflus powtórzył, że najważniejszą częścią procesu Bears jest spędzanie czasu na dowiadywaniu się o Calebie Williamsie, Drake'u Maye i Jaydenie Danielsie rzeczy, które już wiedzą o Fieldsie.

„Styl rozgrywającego – oczywiście numerem 1 jest przywództwo” – powiedział Eberflus. „Musisz być świetnym liderem, musisz być elastyczny. Musisz być w stanie poradzić sobie z krytyką, a następnie z cechami fizycznymi. To duża część tego. Dokładność, wyczucie czasu, platforma, wszystkie rzeczy, których potrzebujesz o czym rozmawiamy. A wtedy on jest zwycięzcą. Do tego się to sprowadza. Wszystkie te drużyny, które robią coś pod koniec sezonu, mają zwycięzców na pozycji rozgrywającego.

READ  Wojownicy dowiadują się, że rozmiar i długość nadal mają znaczenie w przypadku przegranych wyjazdowych meczów z Cavaliers – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Pola definiują skrzynkę kontrolną. Nie ma wątpliwości, że jego koledzy z drużyny go lubią i będą grać twardo za nim.

Jednak Fields spędził także ostatnie dwa sezony pracując nad poprawą swojego rytmu i wyczucia czasu w kieszeni. W zeszłym sezonie sytuacja się poprawiła, ale w zeszłym sezonie spędził też najmniej czasu w kieszeni. Według danych śledzenia statystyk nowej generacji (H/t NFL.com Tom Bliss), Fields spędził zaledwie 80,5 procent swoich dropbacków i zaprojektowanych biegów w kieszeni. Dla porównania Josh Allen i Lamar Jackson mieli nieco ponad 85 lat, a Patrick Mahomes nieco poniżej 87. CJ Stroud i Jordan Love uzyskali odpowiednio 90,2 i 91,9.

Fields pokazał lepszą obecność w kieszeni w 2023 roku. Lepiej spisał się, walcząc z mentalnością podań i skupiając wzrok na wybuchowości.

Ale Polacy to wszystko wiedzą. Ostatnie dwa lata spędził w Fields. Wie, kim jest, a czym nie.

Kolejnym krokiem w tym procesie będzie poznanie przez Polaków i Niedźwiedzie nieznanego.

W tym tygodniu Bears po raz pierwszy spotkają się z Williamsem, May i Danielsem. Te 20-minutowe przysiady są punktem wyjścia do głębokiego nurkowania, które zadecyduje o przyszłości Bears na pozycji rozgrywającego.

Polaków powiedział, że ma nadzieję wkrótce zakończyć ten proces, zdaje sobie jednak sprawę, że może to potrwać dłużej, w zależności od tego, ile czasu zajmie uzyskanie wymaganego czasu na misję w każdej ewentualności.

The Bears spędzą czas z potencjalnymi zawodnikami w Indianapolis, w czasie swojej kariery zawodowej, podczas 30 wizyt i potencjalnie będą organizować prywatne treningi, jeśli nadejdzie termin.

Niedźwiedzie może nie mają „głównego planu”, ale z pewnością wydają się wiedzieć, w którym kierunku się skłaniają.

„Wcześniej wolna agencja była dobrą rzeczą” – stwierdzili we wtorek Polacy. Dodał: „Tak jak powiedziałem, jeśli mamy zrobić coś z Justinem, chcę zrobić to dobrze w jego imieniu i znowu wiem, że żyjemy w tej szarej przestrzeni i chcemy zrobić coś wcześniej, niż później.”

READ  Lakers zdobyli 87 punktów w niesamowitej pierwszej połowie i odnieśli miażdżące zwycięstwo nad Pelicans 139-122.

W zeszłym roku Polacy powiedzieli, że będzie musiał się „odpierdolić”, aby odejść od Fieldsa.

Rok później mówi, że Fields „postępuje właściwie”, podczas gdy jego trener wymienia pewne kwestie, których Fields niekoniecznie sprawdza.

Próbując nic nie powiedzieć we wtorek, Niedźwiedzie powiedziały więcej niż wystarczająco.

Kliknij tutaj, aby śledzić podcast Under Center.