16 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

San Francisco 49ers wygrywają z NFC West w Seattle

San Francisco 49ers wygrywają z NFC West w Seattle

SEATTLE – Po raz pierwszy od 2019 roku San Francisco 49ers są mistrzami NFC West Division.

I chociaż Lumen Field było dla nich domem horroru przez ostatnią dekadę, było także miejscem niedawnych ceremonii wręczania kapeluszy i koszul.

Tym razem Niners NFC West zakończyło czwartkową noc przeciwko Seattle Seahawks spektakularnym zwycięstwem 21-13. Kiedy zdobyli tytuł pierwszej ligi w 2019 roku, tak samo jak Seattle.

Dzięki czwartkowemu zwycięstwu Niners poprawili się do 10-4 w sezonie i odnieśli siódme zwycięstwo z rzędu, najdłuższą passę od ośmiu gier w 2019 roku. 49ers są najbliżej ukończenia dywizji od 2011 roku i zapewniają, że nie może skończyć niżej niż rozstawiony numer 1. 3 w kwalifikacjach NFC.

To także pierwszy raz, kiedy San Francisco Seahawks zostały zmiecione w jednym sezonie od 2011 roku.

Bez usług szerokiego odbiornika Debo Samuel (lewe kolano, kostka), z rozgrywającym Brooke Purdy Grając przez żebro i skośną kontuzję, Niners zamienili się w biegającą gwiazdę Christiana McCaffreya Zrobić większość ciężkiego podnoszenia w drodze do czwartkowego klinczu.

McCaffrey miał 19 dotknięć na 87 jardów i przyłożenie w pierwszej połowie, co było jego drugim najlepszym wynikiem w pierwszej połowie swojej kariery. Skończył z 32 kontaktami na 138 jardów, jego piąty mecz z ponad 100 jardami, co czyni go drugim nabytkiem w połowie sezonu, który osiągnął tę liczbę, dołączając do Erica Dickersona, który rozegrał sześć takich meczów w 1987 roku dla Indianapolis Colts, zgodnie z rozpacz. Biuro sportowe.

Bardy, który został wymieniony jako wątpliwy w tym tygodniu i był ograniczony do trzech ćwiczeń, zakończył 17 z 26 na 217 jardów z parą podań przyziemienia do ścisłej końcówki. Jerzego Keitla za zdaną ocenę 117,0.