21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mechanizm podnoszenia celu działa bezprzewodowo

Mechanizm podnoszenia celu działa bezprzewodowo

„Uwaga: nie naciskaj tego mechanizmu” wygląda na początek pobocznego zadania. Quest jest dokładnie tym, czym jest [CelGenStudios] Zaczęło się kiedy Znalazł dziwne pudełko zawierające ten list.

Na wojskowej plakietce identyfikacyjnej widnieje napis „Mechanizm stabilizacji celu, M31A1” wraz z kilkoma innymi informacjami. Poinformowano także czytelnika, że ​​waga urządzenia wynosi 70 funtów (31,75 kg). Coś, co utrzyma taką masę, musi być dobre.

Mechanizm stabilizacji celu nie dostarczył zbyt wielu dowodów – duże pudło z wystającym drążkiem. Kolumna znajdowała się wewnątrz pojemnika na kurz i była połączona z drugą kolumną. Ale kiedy otworzyłem pudełko, funkcja stała się jasna. Było to urządzenie używane w szkoleniu strzeleckim. Jeśli strzelisz do celu, ten spadnie. Urządzenie to wykrywa cel, do którego się strzela, i włącza silnik, który upuszcza cel. Później nakazuje innemu kontaktowi – być może przymocowanemu do długiego sznurka – podniesienie celu w ramach przygotowań do przyjęcia kolejnego ucznia.

Połączenie przewodowe nie było dobre [CelGenStudios], chociaż. Dlatego zamów potężny pilot z zagranicy. Dzięki temu mógł bezprzewodowo zestrzelić lub podnieść cel z odległości kilkuset stóp. Oryginalne przełączniki wibracyjne nadal działają, więc szybki kopniak lub strzał nadal powali cel.

[CelGenStudios] Planuje wyposażyć mechanizm w kartonową formę i zabrać go na tegoroczną imprezę Vintage Computer Festival (VCF). Nie możemy się doczekać, aż Steve Jobs lub Seymour Cray wyjdą i zaskoczą publiczność! Oczywiście widzieliśmy też tego domową wersję.


READ  Czego oczekujesz od procesora Pixel 8