21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Activision Blizzard „ożywia wrażenia z Overwatch 2”

Activision Blizzard „ożywia wrażenia z Overwatch 2”

Activision Blizzard wprowadza „duże zmiany” do Overwatch 2 w ramach „rewitalizacji” darmowej strzelanki, która, jak ma nadzieję, „uczyni PvP bardziej satysfakcjonującą i zabawną”, a także „zapewni graczom większą przejrzystość” gra”.

W Szczery blogZespół upierał się, że „słyszał [the] Informacje zwrotne od graczy na temat rywalizacji w ciągu ostatnich ośmiu sezonów i planuje wprowadzenie „ważniejszych aktualizacji”, które pozwolą ci lepiej wykorzystywać swoje umiejętności i „zobaczyć, jak awansujesz w rankingach rywalizacji”.


Monitorowanie 2 | Sezon 9: Mistrzowie | Oficjalne ogłoszenie

Monitorowanie 2 | Sezon 9: Mistrzowie | Oficjalne ogłoszenie.

„Stworzyliśmy lepszy, dokładniejszy system, pomagając jednocześnie przekazać znaczenie złożoności matematycznej współczesnemu systemowi losującemu i zapewniając jasny wgląd w to, co wpływa na twoją pozycję w każdym meczu” – stwierdził zespół.

„Jedna z komentarzy, którą usłyszeliśmy, dotyczyła tego, że samo poznanie swojej rangi nie mówi nic o tym, dlaczego Twoja ranga wzrosła lub spadła. Aktualizacje dotyczące rywalizacji pierwotnie miały na celu dostarczanie aktualizacji odzwierciedlających Twój rozwój jako gracza w wielu meczach, ale ich celem było zapewniając większą przejrzystość w każdym meczu, wrócimy.” Aby zaktualizować swoją rangę po każdym meczu i pokazać, jaki postęp robisz lub tracisz w poszczególnych sekcjach umiejętności.

To – wraz z wyświetleniem modów, które wpłynęły na ostatni mecz pod paskiem postępu rankingu – „zapewni przejrzystość procesu dobierania graczy w każdym meczu”.

„Siłą napędową tych zmian są opinie i chcemy usłyszeć wasze przemyślenia na temat rywalizacji w grze teraz, gdy macie więcej kontekstu dla każdej gry” – dodał zespół.

„Zasadniczo Overwatch 2 jest grą polegającą na rywalizacji, dlatego ważne jest, aby platformy i system rywalizacji były jak najbardziej intuicyjne i dostępne. Oprócz tych fundamentalnych zmian systemowych wprowadzamy poprawki do Pharah i Junkertown, które według nas” zajmę się tym w późniejszym blogu.”

Premiera Overwatch 2 – Sezon 9: Mistrzowie zaplanowana jest na 13 lutego. Inne zmiany zaplanowane na nowy sezon obejmują nowy system postępów, zupełnie nowy poziom umiejętności powyżej Wielkiego Mistrza, „a także poważne zmiany w rozgrywce w zakresie walki, przetrwania bohaterów i ról pasywnych”.

READ  Gemini w telefonie i Asystent Google w uszach

W Oddzielny blogDyrektor Aaron Keller powiedział, że impuls do zmian pochodzi od samej społeczności, dodając, że „informacje zwrotne od… […] Zawodnicy wraz z wizją naszego zespołu [will] Spraw, aby gra była przyjemniejsza i bardziej wymagająca dla wszystkich.