19 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Warner Bros. przywraca  Gry pływackie dla dorosłych swoim twórcom, zamiast ich zabijać

Warner Bros. przywraca Gry pływackie dla dorosłych swoim twórcom, zamiast ich zabijać

Zbliżenie / Sztuka we właściwym momencie gry Traverserzostanie wkrótce opublikowany przez dewelopera Gatling Goat Studios.

Gatling Goat Studios / Gry pływackie dla dorosłych

Warner Bros. Discovery od co najmniej dwóch miesięcy grozi kilkunastu niezależnym twórcom gier, że „wycofają” swoje gry, nie otrzymując odpowiedzi na pytanie, dlaczego nie mogą zrobić czegoś prostego i znacznie lepszego dla graczy i twórców.

Pod koniec ubiegłego tygodnia jednego z twórców gier Adult Swim odczuło wirtualne zamknięcie Warner Bros. Entertainment. Odkrycie (WBD) Opublikowano w X (dawniej Twitter), że otrzymał e-mail od Warner Bros. wskazuje, że Gra w kaczkę „Było bezpiecznie”.[T]Gra wraca do Corptron z [its] „Przechowuj strony na wszystkich platformach” – napisał Landon. To samo tyczy się Owena Deary’ego, któremu WBD ukarało za swoją grę Małe radia i duże telewizory Zwróć uwagę na działania konglomeratu medialnego i kogo opublikować Że jego własność gry i informacje o sklepach również zostaną mu zwrócone.

tak jak Odniesienie przez PC GamerMinął 60-dniowy termin pierwotnie oferowany deweloperom na usunięcie ich gier, a Większość tytułów gier pływackich dla dorosłych Nadal obudzona.

Wydaje się, że WBD o włos uniknął sabotowania swojej wiarygodności wśród deweloperów, nie podejmując wyjątkowo krótkowzrocznej i niewymagającej dużego wysiłku operacji sabotażu. Jak zauważył Pięść uderzająca Deweloper Matt Kain w komentarzu Ars „dosłownie” przenosi grę z jednego konta wydawcy na drugie. Rozpoczęcie zajmuje minutę„, ale ówcześni przedstawiciele WBD „twierdzili, że po prostu podjęli globalną decyzję o nieprzekazywaniu gier oryginalnym twórcom.” Twórcy mogli się tylko domyślać, dlaczego WBD zdecydowało się usunąć swoje gry, zamiast pozwolić im na dalsze pobieranie Firma Deere zasugerowała wcześniej, że przyczyną tego posunięcia mogła być nawet minimalna ilość dokumentów potrzebnych do śledzenia i dystrybucji formularzy sprzedaży i podatków.

READ  Nowe ikony aplikacji pojawią się w Wiadomościach Google, Kontaktach i Telefonie

Deweloperzy mogliby ponownie wystawić swoje gry na listę, ale wszystkie recenzje gier, dyskusje, zrzuty ekranu, osiągnięcia i inne istotne multimedia zostałyby utracone.

Ars poprosił WBD o komentarz i zaktualizuje ten post w przypadku każdej odpowiedzi.

Przejście WBD na „emerytowane” tytuły w witrynach sklepów z grami nastąpiło po względnym obniżeniu niegdyś obiecujących gier Adult Swim i fuzji Warner Bros./Discovery, która doprowadziła do pozornych anulowań i umieszczenia mediów na półkach, często w celu skłonienia do naliczenia podatku przerwy. Połączona firma zamknęła studio gier i animacji Rooster Teeth, odkładając na półkę filmy takie jak Dziewczyna nietoperz I Kojot kontra SzczytI Wiele popularnych tytułów trafiło z usługi przesyłania strumieniowegoobecnie znany jako Max.

Obraz aukcji autorstwa Megadev/Adult Swim Games