20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Z listy zostanie usunięta gra Hearts of Iron 4 z rekordową liczbą niemożliwych do zdobycia osiągnięć na Xboxie

Z listy zostanie usunięta gra Hearts of Iron 4 z rekordową liczbą niemożliwych do zdobycia osiągnięć na Xboxie

Paradox Interactive ogłosiło, że nie będzie już aktualizować wersji swojej strategii czasu rzeczywistego Hearts of Iron IV na komputery PC w sklepie Microsoft Store oraz że w przyszłym miesiącu usunie grę ze sklepu.

W aktualizować Opublikowany na forum Paradox dyrektor gry Hearts of Iron Arheo ogłosił, że tytuł Hearts of Iron IV dostępny wyłącznie w wersji cyfrowej „nie będzie już sprzedawany ani aktualizowany w sklepie Microsoft Store” od 1 marca 2024 r. Według dewelopera powodem kryje się za tym fakt, że zespół może „lepiej wykorzystać swoje zasoby do wspierania platform, na których znajduje się zdecydowana większość graczy Hearts of Iron IV”.

Hearts of Iron IV, wydana w 2019 roku i kiedyś dołączona do PC Game Pass, oferuje najbardziej nieosiągalne osiągnięcia ze wszystkich gier Xbox dostępnych obecnie na platformie. Według naszych danych na liście znajduje się aż 60 osiągnięć nie do zdobycia w Hearts of Iron IV. Wszystkie oprócz jednego z tych niemożliwych do zdobycia osiągnięć pochodzą z pakietów DLC, w tym dziwnego dodatku o nazwie „Placeholder”, który prawdopodobnie został opublikowany na żywo i którego lista nigdy nie była aktualizowana.

Gracze na forum wzywają firmę Paradox do naprawienia zepsutych osiągnięć w grze przed zaprzestaniem wsparcia dla gry. W chwili pisania tego tekstu firma Paradox nie skomentowała tej kwestii.

Chociaż wersja gry na konsolę Xbox nie będzie już dostępna do zakupu od 1 marca, Paradox twierdzi, że w przypadku graczy, którzy kupili już Hearts of Iron IV lub pakiety DLC w sklepie Microsoft Store, pracuje nad rozwiązaniem, które zapewni właścicielom Steam klucze do Hearts of Iron IV Iron IV za darmo. Deweloper twierdzi, że więcej szczegółów na temat tego rozwiązania udostępni bliżej 1 marca.

READ  Epic Games zamienia setki tymczasowych testerów w pełnoprawnych pracowników z korzyściami