16 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kentucky-Ole Miss, Alabama-Arkansas, NC-Clemson i więcej

Kentucky-Ole Miss, Alabama-Arkansas, NC-Clemson i więcej

W pełni śledzimy harmonogramy konferencji w całym kraju i zwykle wtedy zaczynają się pojawiać prawdziwi zawodnicy, a zespoły są częściej testowane.

2 Alabama jest jedną z tych grup w tym tygodniu z wycieczką na spotkanie z 20 Arkansas. Jest to jedno z pięciu meczów klasyfikacji w porównaniu z tabelami w ten weekend, w tym dwa z największych meczów w ACC Atlantic. Istnieje potencjał na wiele zamieszania, zwłaszcza, że ​​kilka innych rankingowych drużyn jest w drodze do zmierzenia się z nierankingowymi wrogami na konferencji, zaczynając od wyjazdu Waszyngtonu na 15 miejsce na UCLA w piątek wieczorem.

To powinien być naprawdę fajny weekend.

(Uwaga: wszystkie czasy to ET, kursy pochodzą z BetMGM)

Czas: południe | TV: ESPN | Czcionka: Ole Miss -7 | Razem: 53,5

Kentucky State rozpoczął 4-0, zajmując siódme miejsce w kraju i odzyskuje jednego ze swoich najlepszych przydrożnych graczy z 14. rozstawionym Ole Miss. Chris Rodriguez, czołowy zawodnik zespołu, powraca po czterech zawieszeniach w meczach. Rodriguez mógł zapewnić nieco straszniejszą ofensywę do tego momentu w sezonie. Z drugiej strony Ole Miss zajęła drugie miejsce w SEC z 13 torbami. Ofensywnie, Ole Miss zdecydowała się na przejście USC Jaxsona Darta na rozgrywającego po tym, jak obsada podzieliła się z Lukiem Altmyerem na początku roku. W starcie 4-0 Rebelianci polegali na swojej grze biegowej i jako drużyna uzyskiwali średnio 5,8 jarda na wypad.

Godzina: 15:30 | Telewizja: CBS | Czcionka: Alabama -17,5 | Razem: 60,5

Niewiele słyszeliśmy od Alabamy, odkąd prawie przegrali z Teksasem w drugim tygodniu. Po ucieczce z Austin z zwycięstwem 20-19, Crimson Tide odniósł zwycięstwo z UL Monroe i Vanderbiltem. Przypływ musi znaleźć pewną spójność w odbiorniku, gdy zaczynają grać w SEC, zaczynając od sobotniej wycieczki do Fayetteville. Arkansas rozpoczął rok 3:0 od zwycięstw nad Cincinnati i Karoliną Południową, po czym w zeszłym tygodniu ze złamanym sercem przegrał z Texas A&M. Grupa Sama Batemana będzie musiała szybko przewrócić stronę po wizycie Alabamy na stadionie Razorback.

READ  Labriola w drugim dniu draftu do NFL 2024

Godzina: 15:30 | TV: Lis | Czcionka: Baylor -2.5 | Razem: 56,5

W zeszłym roku Baylor stanął na drodze do zdobycia tytułu Big 12 i potencjalnego miejsca w piłce nożnej w stanie Oklahoma. Obaj spotkali się w meczu o tytuł konferencji, ale obrona Baylora wymyśliła serię bramek, aby wygrać w dramatyczny sposób. Przechodząc do 2022 roku, stan Oklahoma wyszedł na prowadzenie 3-0 i wyglądał dobrze w ataku, choć w starciu z słabą konkurencją. OSU tak naprawdę nie zostało jeszcze przetestowane w tym roku, ale zbliża się do pożegnania w tym starciu w Waco. Tymczasem Baylor wychodzi z imponującego zwycięstwa nad stanem Iowa i awansuje 3-1.

Godzina: 15:30 | TV: ABC | Czcionka: FSU -7 | Razem: 64

Florida po raz pierwszy od 2018 roku powraca do pierwszej 25-tki AP dzięki startowi 4:0. FSU do tej pory pokonało LSU, Louisville i Boston College i wita Wake Forest w Tallahassee w sobotę przeciwko ACC Atlantic. Rozgrywający FSU, Jordan Travis, był jak dotąd fantastyczny w tym sezonie, a Seminoles zajmują 13 miejsce w kraju pod względem zrywów ofensywnych, osiągając średnią 227 jardów na mecz. FSU zaczęło powoli pod wodzą trenera Mike’a Norville’a, ale teraz wygląda na potencjalnego pretendenta do ACC.

Godzina: 19:30 | TV: ABC | Czcionka: Clemson -6,5 | Razem: 41,5

Gdzie indziej w ACC jest kolejna gra Marquee poza Atlantic Division. I chociaż FSU i Wake Forest mogą uniknąć większości skutków huraganu Ian, ulewny deszcz wydaje się nieuchronny dla lotu ze stanu NC do Clemson. W zeszłym roku NC State przegrało serię ośmiu meczów z Tygrysami, którym nie udało się zdobyć pierwszego tytułu ACC od 2014 roku. W tym roku obie drużyny wystartowały 4:0. Zwycięstwo nad Wake Forest wydaje się pokazywać, że atak Clemsona poczynił wielkie postępy, ale obrona może nie być tak silna, jak w ostatnich latach.

READ  Najlepsza przewaga Nicka Prato wśród ośmiu połączeń do rodziny królewskiej