30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wynik Georgia vs Missouri: aktualizacje meczów na żywo, wyniki kolegialnej piłki nożnej, 25 najlepszych dzisiejszych wydarzeń NCAA

Wynik Georgia vs Missouri: aktualizacje meczów na żywo, wyniki kolegialnej piłki nożnej, 25 najlepszych dzisiejszych wydarzeń NCAA

1 rozstawiona Georgia wypadła z bram Missouri, tracąc 16-6 w pierwszej połowie po zmaganiach ofensywnych i dwukrotnym przewróceniu piłki. Missouri weszło tylko 2:2 po bolesnej porażce z Auburn w zeszłym tygodniu, ale Tygrysy wyglądały jak siła defensywna w pierwszej połowie, gdy Bulldogs zmierzyły się z największym deficytem w sezonie.

Ostatni raz Georgia wróciła z podwójnego deficytu w pierwszej połowie, aby wygrać mecz na Rose Bowl 2018, kiedy Dawgs przegrywał 31-17, zanim wygrał 54-48, aby zapewnić sobie miejsce w College Football Playoff National Championship.

Georgia zanotowała tylko cztery pierwsze porażki w pierwszych sześciu posiadaniach, gdy rozgrywający Stetson Bennett wykonał 10 z 24 podań. Psy wyglądały również zaskakująco słabo w defensywie. Po trzech pierwszych dwóch dobyciach Missouri, Tygrysy strzeliły gola w następnych czterech seriach z 9-play przyziemienia, 81 jardów podkreślając odcinek. Przegapili kolejną okazję do zdobycia gola w serii 1 jarda pod koniec drugiej kwarty, zamiast tego skoncentrowali się na bramce z pola. Czy wróci, by ścigać Mizu?

CBS Sports zaktualizuje tę historię o najnowsze wiadomości z Georgii w stanie Missouri. Zablokuj go tutaj, aby uzyskać wyniki na żywo, analizy i najciekawsze momenty z gry.

READ  Rory McIlroy, faworyt Jordana Spietha w TPC San Antonio