1 października, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Była gospodarz ESPN, Rachel Nichols, mówi, że jej współpracownicy „szpiegują” ją

Była gospodarz ESPN, Rachel Nichols, mówi, że jej współpracownicy „szpiegują” ją

Były nadawca sportowy ESPN Rachel Nichols Powiedział w Showtime cały dym Podcast z tego tygodnia donosi, że wyciekły dźwięk, który doprowadził do jej wyjścia z sieci sportowej, został pozyskany przez kogoś, kto „szpieguje” ją w pokoju hotelowym.

Nichols Przystąp Showtime Basketball jako nadawca i gospodarz sportu, jego pierwszy koncert skupiony na NBA od czasu, gdy ESPN opuścił NBC Sports.

rozmawiać z Matt Barnes A Stephen Jackson W ostatnim odcinku podcastu o koszykówce Nichols długo opowiadała o swoim czasie spędzonym w sieci io swoim nieprzyjaznym odejściu z sieci.

– Powiedziano mi, że nie jesteś członkiem zespołu, o którym każda pracująca kobieta wie, że jest ikoną, prawda? Powiedziała, kto o to poprosił schodzić O organizacji finałów NBA. „Kobiety powinny być Kumbaya. I graczami zespołowymi. I pomocnymi. Mężczyźni są agresywnymi rekinami i tak dalej. „

Na temat wycieku audio Nicholsa rozmawiać o potem kolega Maria TaylorNichols powiedział, że ktoś był w stanie ją nagrać, ponieważ nie wiedziała o sprzęcie dostarczonym do zdalnego nadawania podczas ograniczeń wirusowych, co doprowadziło do bezpośredniej „linii” z jej pokoju,

„Nie wiedziałam, że jeśli zostawię pewną działającą aplikację w tle, linia z mojego pokoju hotelowego z widokiem na mój pokój hotelowy do Bristolu będzie nadal otwarta” – powiedziała.

Nichols opisywała, że ​​cały dzień była w swoim pokoju, robiła takie rzeczy, jak rozpakowywanie i telefonowanie, bez ostrzeżenia.

„Niestety, przez cały ten czas nikt w ESPN nie powiedział mi, że jest otwarta linia do mojego pokoju hotelowego i każdy, kto patrzy na kanał, może mnie zobaczyć” – powiedziała. „Nikt tego nie wyłącza, zdecydowała, och, najwyraźniej nie wiedziała, że ​​jest obserwowana, rozpakowująca lub robiąca te wszystkie inne rzeczy”.

I nie chodziło tylko o bycie otwartym, ale „przynajmniej” jedna osoba aktywnie obserwowała.

„Co najmniej jedna osoba zdecydowała się usiąść i oglądać i zaczęła mnie szpiegować, jakbym była ich osobistym programem telewizyjnym” – powiedziała, w tym nagrania jej rozmów telefonicznych. „Kiedy usłyszeli coś, o czym myśleli, że to było, podnieśli telefon komórkowy i zaczęli nagrywać moją rozmowę na swoim telefonie komórkowym”.

READ  Pingwiny podpisują się z Evgeni Malkinem przez cztery lata

Nichols przejrzał część tego, co powiedziała i próbował wyjaśnić swój zamiar Barnesowi i Jacksonowi, kto wcześniej bronił. Dodała, że ​​osoba, która go nagrała, siedziała na taśmie przez rok.

„Trzymali go w swoich kieszeniach”, powiedziała, aby mogli go użyć do „zaciśnięcia” negocjacji z siecią.

Ośmiominutowy klip został udostępniony w sobotnim tweecie, który stał się wirusowy.

Obejrzyj powyższe klipy dzięki uprzejmości czas na przedstawieniePrzez Ballislife na Twitterze.

Masz wskazówkę, którą powinniśmy znać? [email protected]