22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Raport: NFLPA Fire Doctor, który ocenia Tua Tagovailoa vs. Bills

Raport: NFLPA Fire Doctor, który ocenia Tua Tagovailoa vs. Bills

Stowarzyszenie Zawodników NFL rozwiązało niezrzeszonego doradcę ds. traumy, który był zaangażowany w decyzję o zwolnieniu delfiny rozgrywający Toa Tagoviloa Aby powrócić do niedzielnego meczu z Bills, Mike Florio z ProFootballTalk Zgłosiłem się w sobotę.

Marcel Louis-Jacques z ESPN Stwierdził, że niezrzeszony konsultant neurourazowy popełnił „kilka błędów” w swojej ocenie.

Niezrzeszeni doradcy urazowi zostali dodani do protokołu wstrząsu mózgu w: 2016, pośród dekady narastającej krytyki dotyczącej ryzyka urazów mózgu, jakie stwarza piłka nożna, oraz zarzutów, że liga jest współwinna. W przeciwieństwie do lekarzy zespołu, ci konsultanci są specjalistami od mózgu i nie są szczególnie zainteresowani zespołem, ale istnieje pewien sceptycyzm co do nich. niezależność.

Po wylądowaniu w drugiej kwarcie przeciwko Buffalo, Tagovailoa wyglądał na roztrzęsionego i wyraźnie walczył o utrzymanie równowagi. Został wykluczony, zgodnie z polityką ligi, i został oceniony w szatni, zanim wrócił w drugiej połowie, aby oddać Buffalo pierwszą porażkę w sezonie.

Pomimo kontroli ze strony fanów i Dochodzenie Od NFLPA do decyzji o powrocie Tagoviloa do gry, Delfiny potwierdziły, że jego niestabilność była spowodowana kontuzją pleców i że został całkowicie dopuszczony do powrotu do gry.

Decyzja ta okazała się bardziej kontrowersyjna w sądzie opinii publicznej, gdy cztery dni później Tagovailoa otrzymał kolejny ciężki cios przeciwko Cincinnati Bengals.

Po tym, jak w czwartek został pokonany przez bengalskiego defensywnego Josha Topo, ręka Tagovailoa wydaje się być porwana w coś, co jest znane jako odpowiedź szermiercza, mimowolna reakcja na uderzenie o sile wystarczającej do spowodowania urazu mózgu. Tagovailoa został obalony w A nosze Została oceniona w pobliskim szpitalu Cincinnati. Wrócił do Miami z zespołem i wszedł do ligi protokołu kontuzjowego.

Incydent z czwartku ma wiele do zrobienia Pytający Dlaczego Tagovailoa pojawił się na boisku wkrótce po pozornej kontuzji głowy – z palcem wskazującym na wszystkich ze sztabu szkoleniowego, personelu medycznego i NFL za to, że nie robili więcej w trakcie śledztwa.

READ  Shohei Ohtani pomija start na wzgórzu, uderza Leadoffa Homera