20 kwietnia, 2024

Wynik Pirates vs Bosses: aktualizacje na żywo, statystyki meczów, skróty i transmisje „Sunday Night Football”

Po pierwszej połowie „Sunday Night Football” Kansas City Chiefs mieli przewagę 28-17 nad Tampa Bay Buccaneers.

The Chiefs szybko rozpoczęli grę, znajdując Patricka Mahomesa Travisa Kelce’a na 16 jardów po tym, jak Rachaad White trafił na flopie w otwierającym. Później dodał kolejne podanie na przyłożenie do Clyde’a Edwardsa Hellera w sztuce Powinienem był zobaczyć wierzyć. Kansas City również zdobył dwa gole na boisku, ponieważ CEH wcześnie przejął opcję read-option Jericka McKinnona i uzyskał wynik 3 jardów, a zacięty finisz Noah Grey wykonał niespodziewanego spalonego z 1 jarda pod koniec drugiej kwarty po tym, jak wprowadzili Chiefs. dobra pozycja w terenie dzięki taśmie Case My L’Jarius Sneed.

Ofensywa Tampy nie zaszła tak daleko przez większość zmiany, z wyjątkiem jednego przejazdu, w którym Tom Brady znalazł Mike’a Evansa za kilka dużych zagrań, w tym pierwsze przyłożenie drużyny. Druga przewaga Bucksów nadeszła w ich ostatniej jeździe w połowie, gdy Brady zamienił kilka przyłożeń na trzecie i ostatecznie znalazł Evansa – tym razem na zaniku z linii 1 jarda po tym, jak Cameron Pratt poprowadził zespół do linii bramkowej przez wycofanie kary za faul podania.

Czy Chiefs pozostaną w pobliżu i wrócą do zwycięskiej kolumny, czy Bucs powrócą w drugiej połowie? Niedługo się dowiemy. W międzyczasie zamknij nasz blog na żywo przez resztę wieczoru, gdy będziemy Cię aktualizować statystykami, wynikami i funkcjami.