30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

SiriusXM i ESPN zawieszają programowanie Bretta Favre'a, gdy nasila się skandal dotyczący opieki społecznej

SiriusXM i ESPN zawieszają programowanie Bretta Favre’a, gdy nasila się skandal dotyczący opieki społecznej

Dwa z cotygodniowych programów Bretta Favre’a zostały podobno zawieszone z powodu rzekomego zaangażowania byłego rozgrywającego w sprawę oszustwa socjalnego, która toczy się w Mississippi.

ESPN przerwało podcast „The Brett Favre Show” w zeszłym tygodniu, sieć potwierdziła to za pomocą CBS MoneyWatch, a SiriusXM zrobił to samo w swoim cotygodniowym programie radiowym Favre, The Athletic. ćwierkanie Niedziela. ESPN i SiriusXM nie odpowiedziały od razu na prośby o komentarz w poniedziałek.

Adwokat Favre Paula, Bud Holmes, nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz.

Komentarz pojawia się kilka miesięcy po tym, jak Favre został wymieniony w przeglądzie budżetu Mississippi. Audytor ustalił, że w zeszłym roku urzędnicy stanowi przekierowali ponad 70 milionów dolarów z Tymczasowego Funduszu Pomocy dla Rodzin Potrzebujących do Favre i innych osób, zamiast przekazywać pieniądze rodzinom o niskich dochodach. Mówiąc dokładniej, urzędnicy państwowi wykorzystali organizację non-profit, aby przekazać Favre 1,1 miliona dolarów jako wynagrodzenie Aby wygłaszać kazania, których nie wygłaszałZnalazł audytora z Missisipi, Shada White’a.

W poście na Facebooku w październiku 2021 r. Favre powiedział, że zaczął płacić państwu. Favre powiedział również w poście, że nie wiedział, że pieniądze pochodzą z funduszy socjalnych.

Jak powiedziałem wcześniej, nigdy nie przyjmę pieniędzy za niestawienie się, jako audytor stanu Mississippi, Czad…

Wysłane przez Brett Favre na mnie piątek 29 października 2021

Departament Opieki Społecznej w Mississippi pozwał Favre’a, trzech byłych zawodowych zapaśników oraz kilka innych osób i firm, aby odzyskać miliony dolarów socjalnych. Pozew twierdzi, że Favre, były gwiazdor WWE Ted „Million Dollar Man” DiBiase i inni „roztrwonili” ponad 20 milionów dolarów przeznaczonych na Tymczasowy Program Pomocy dla potrzebujących rodzin w walce z ubóstwem.

Dokumenty sądowe dotyczące sprawy zawierają szereg wiadomości tekstowych odnoszących się do byłego gubernatora Phila Bryanta był „na pokładzie” Z Favre porozmawiaj o pieniądzach. Była to seria wiadomości tekstowych między Favre i Nancy New, dyrektor wykonawczy Mississippi Community Education Center.

READ  Grizzlies kontra wynik

New i Favre dyskutowali o zorganizowaniu nadchodzącej płatności z Departamentu Usług Społecznych w Mississippi za pośrednictwem swojej organizacji non-profit, po czym Favre powiedział, że przekaże pieniądze do boiska do siatkówki Uniwersytetu Południowej Mississippi.

Favre, który grał 20 sezonów w NFL, i Bryant, który odszedł z urzędu w 2020 roku, są absolwentami DC. Córka Favre’a, Brilly, zaczęła grać w siatkówkę w szkole w 2017 roku. Jego córka była czwartą najlepiej utytułowaną siatkówką plażową w historii USMA, według Sport Ilustrowany. Ona Przenosić do LSU w sierpniu 2022 r.

Ani Favre, ani Bryant nie zostali oskarżeni w sprawie o marnotrawstwo wydatków socjalnych.

John Davis, który kierował Departamentem Opieki Społecznej w Missisipi i został zatrudniony przez Bryanta, W zeszłym tygodniu przyznał się do winy Oskarżony o spisek mający na celu wprowadzenie w błąd dziesiątek milionów dolarów. Davis, który był dyrektorem wykonawczym ds. opieki społecznej od lutego 2016 r. do lipca 2019 r., zostanie skazany w przyszłym roku.