21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ranking 2022 Championship upada: Scotty Schaeffler i Xander Shaveli na szczycie z zawieszoną rundą 3

Ranking 2022 Championship upada: Scotty Schaeffler i Xander Shaveli na szczycie z zawieszoną rundą 3

Mając okazję uciec od reszty stawki przed nimi podczas trzeciej rundy Tour Championship 2022, ani Scotty Schaeffler, ani Xander Shaveli nie mogli z niej skorzystać. Stracili trochę pola na polu nagle zbliżającym się do szczytu tabeli liderów i chociaż może to być zła wiadomość dla ilości pieniędzy, które zarobią w niedzielne popołudnie, jest to dobra wiadomość dla fanów szukających bliskiego finiszu wśród najlepszych graczy na świecie …

Runda trzecia zakończyła się wcześnie w sobotę po dwóch opóźnieniach spowodowanych niesprzyjającą pogodą, co oznacza, że ​​Scheffler (który wciąż prowadzi) i Schaeffel zagrają swoje ostatnie sześć dołków, począwszy od 9:45 ET w niedzielę. Zrobią to, próbując ukończyć rundę, obecnie mają mniej niż 1, mimo że średnia pola wynosiła 67 pod koniec gry w sobotę. Najgorszy wynik dnia do tego momentu wyniósł 1.

Czternastu golfistów będzie musiało ukończyć niedzielny poranek, dochodząc do długotrwałych finałów mistrzostw. Gracze otrzymają jednak hojną rekompensatę za dodatkowy czas, z 58 milionami dolarów na stole, z czego 18 milionów trafi do zwycięzcy po wszystkich czterech rundach. Przy ściśniętej górze planszy walka o pierwszą nagrodę i naprawdę zmieniającą życie sumę pieniędzy (dla większości graczy w tej dziedzinie) powinna być ogromna.

Oto spojrzenie na to, jak się sprawy mają z kilkoma dołkami do rozegrania w rundzie trzeciej i co może się rozwinąć w rundzie czwartej.

Lider

1. Scotty Scheffler (-19-12): Schaeffler ma jeszcze dużo czasu, aby wrócić na niższy poziom w trzeciej rundzie, kiedy skończy niedzielny poranek, ale w obecnej sytuacji tylko Cameron Young (przez 16 dołków) i Corey Conners (ukończony) są gorsi od równych Schefflerowi. wynik. Przegrywa teraz dwa uderzenia na boisku, a rakieta, która była zimna w trzeciej rundzie nadal go denerwowała. Nadal może wygrać tę grę i zakończyć swój czterokrotny rok kolejnym, ale z pewnością jest o wiele bliżej, niż wielu (w tym Scheffler) mogło sobie wyobrazić.

READ  Arcydzieło pomocnika Eagles, Jalena Hurtsa

Kto może złapać szefa?

2. Xander Schauffele (od 18 do 12 lat): Schauffele jest tutaj oczywistym wyborem, ponieważ ma najwięcej dziur, co oznacza, że ​​ma również więcej miejsca na błędy. Poza tym nikt, kto grał na tym polu golfowym ponad 20 razy, nigdy nie był lepszy od Chaveli. Pracuje nad trzecią rundą, która wyglądała, jakby miał być kolejnym klejnotem, ale wciąż zrobił dużo ptaszków. Ostatnim – i być może najbardziej oczywistym – powodem, dla którego Schauffele najprawdopodobniej złapie Schefflera, jest to, że jest najbliżej niego i faktycznie może być już na prowadzeniu, zanim rozpocznie się runda finałowa w niedzielę.

3 – Sungjae M (od -16 do 14)

4 – Rory McIlroy (-15 do 16): McIlroy dominuje również w East Lake i warto tu zajrzeć, biorąc pod uwagę sytuację, w której się znajduje, nawet nie uderzając tak dobrze w kierowcę w tym tygodniu (w czwartek osiągnął wielki sukces z potrójnym otwarciem). Jeśli kliknie to w niedzielę, może strzelić 63.

T5. Jan Ram (-14 do 13)
T5. Patryk Cantlay (-14 do 13)
T5. Justin Thomas (-14 do 17):
JT wspomniał po soboty, że najlepsi gracze udzielili mu do tej pory bardzo potrzebnej pomocy i jeśli nadal będą to robić, będzie miał szansę na wygraną w niedzielę. Jeśli nie, bardzo trudno byłoby każdemu spoza pierwszej dwójki lub trójki zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 18 milionów dolarów.

Dzisiejsze statystyki

Daje to lepszy kontekst dla tego, jak blisko jest turniej z pozostałym dniem niż w piątkowe popołudnie. Wyróżnienie: Shaveli zagrał w piątek od czwartego dołka do trzeciego w sobotę (łącznie 18 dołków) 60 uderzeń.

zyski zawodowe

Garstka golfistów jest w stanie dorównać lub nawet przewyższyć swoje zarobki w karierze, kończąc światła w niedzielę. Oto spojrzenie na kilku golfistów, którzy prawdopodobnie nie wygrają wszystkiego, ale mogą wygrać drugą nagrodę w wysokości 6,5 miliona dolarów lub trzecią nagrodę w wysokości 5 milionów dolarów i są bliscy osiągnięcia tego samego celu na jednym polu, co podczas całego Kariera w PGA Tour.

READ  Bloom: Podejście Angels do Shuhei Ohtani nie jest „oczywiste”

Sepp Straka (T5): 7,9 mln USD
Tom Hoge (T10): 11,4 miliona dolarów
JT Boston (15): 10,3 miliona dolarów

2022 Tour Championship Zaktualizowano kursy i typy

  • Scotty Scheffler: +105
  • Xander Shaveli: +200
  • Sungjae Im: +900
  • Rory McIlroy: +1000
  • Jan Ram: +2200
  • Patryk Cantlay: +3500
  • Justin Thomas: +3500

W końcu bardziej prawdopodobne jest, że Schaeffler lub Shaveli wygrają te mistrzostwa i myślę o tym od czwartku. Jeśli jednak chcesz mieć dobry numer, rozważ Thomasa 35-1, ponieważ zaraz zrobi birdie na 18. dołku, kiedy zakończy trzecią rundę w niedzielę rano. Cantlay na poziomie 35-1 był również intrygujący, ponieważ w tym tygodniu prowadzi na polu w zdobywaniu uderzeń z tee na green i wciąż ma pięć dołków do rozegrania w swojej trzeciej rundzie. Od lidera dzieli go tylko pięć, a jeśli miał jeden z tych dni, w których robił wszystko, na co wygląda, na pewno może pobiec do Schefflera i Schauffele na swoich ostatnich 23 dołkach.