18 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kate Middleton: Blake Lively i Owen Jones należą do gwiazd, które przepraszają za żarty o spisku

Kate Middleton: Blake Lively i Owen Jones należą do gwiazd, które przepraszają za żarty o spisku

Gwiazdy i osoby publiczne wyraziły ubolewanie z powodu udziału w internetowym programie „Where's Kate?” Spekulacje po tym, jak u księżnej Walii zdiagnozowano raka.

W opublikowanym w piątek emocjonalnym filmie Kate Middleton ujawniła, że ​​przeszła chemioterapię po poważnej operacji jamy brzusznej w styczniu, która doprowadziła do zdiagnozowania u niej raka.

Aktualności księżnej Kate możesz śledzić tutaj.

U Kate Middleton zdiagnozowano raka

(przewód PA)

Podczas gdy podczas rekonwalescencji księżna spędzała czas poza zasięgiem opinii publicznej, wiele osób dzieliło się swoimi przemyśleniami i spiskami na temat przyczyn jej niskiego profilu.

Po aktualizacjach stanu zdrowia Kate niektóre prominentne osobistości w komentarzu przyznały się do swojej roli i przeprosiły publicznie.

Aktor Blake Lively był jednym z pierwszych, którzy wyrazili swoje ubolewanie, odnosząc się do usuniętego już postu, który wydawał się kpić z Kate, która zamieściła zmienione zdjęcie swojej rodziny z okazji Dnia Matki.

Opublikowanie w relacji na Instagramie w piątek, Plotkara Gwiazda napisała: „Jestem pewna, że ​​dzisiaj nikogo to nie obchodzi, ale czuję, że muszę to przyznać.

Blake Lively mówi, że jest „przestraszona” po tym, jak w poście w mediach społecznościowych kpiła z „zniknięcia” Kate

(Getty Images dla Tiffany & Co.)

„Napisałem absurdalny post o szaleństwie „porażki Photoshopa” i o mój Boże, ten post mnie dzisiaj zawstydził. Przepraszam”.

Dziennikarz i działacz polityczny Owen Jones również wyraził skruchę za dodanie komentarza na temat miejsca pobytu Kate.

Po tym, jak agencje fotograficzne przypomniały sobie zdjęcie Kate i jej trójki dzieci, gdy zorientowały się, że zostało sfałszowane, Jones skomentował „Kill Notice”, mówiąc: „Mam obsesję na punkcie tego omg!!”.

Logo Apple TV Plus

Oglądaj Apple TV+ za darmo przez 7 dni

Tylko nowi subskrybenci. 8,99 GBP/miesiąc. Po bezpłatnym okresie próbnym. Plan automatycznego odnawiania do momentu anulowania

Wypróbuj za darmo

W innym poście Jones podzielił się swoimi wątpliwościami dotyczącymi wspólnego zdjęcia Kate i księcia Williama w samochodzie. „Chyba sobie żartujesz” – napisał. To nie jest wystąpienie publiczne. Cho Cho! Wszyscy na pokładzie Kate Middleton Trotter Express!

Dziennikarz i aktywista Owen Jones wyraził ubolewanie z powodu spekulacji na temat nieobecności Kate w życiu publicznym

(Władze Palestyńskie)

Jednak dziennikarz stwierdził teraz, że „wstydzi się” tych spekulacji i życzy Kate wszystkiego najlepszego.

„Jako osoba, która spekuluje na ten temat, nie biorąc pod uwagę, że może to być poważna choroba, bardzo się wstydzę, mówiąc szczerze, i życzę jej wszystkiego najlepszego” – napisała Jones w poście na X/Twitterze.

Gdzie indziej rośnie presja na inne osoby publiczne, które podzieliły się swoimi opiniami i spekulacjami na temat miejsca pobytu Kate, aby przeprosiły.

W mediach społecznościowych fani proszą prezentera Johna Olivera, aby wycofał żart, który opowiedział podczas występu na kanale Zobacz, co dzieje się na żywo z Andym Cohenem.

„Istnieje niezerowe prawdopodobieństwo, że umrze przed ukończeniem 18 miesięcy” – zażartował Oliver na początku tego miesiąca. „W takiej sytuacji mogliby spędzić weekend u Berniego. Nie twierdzę, że tak się stało, ale mówię, że jest zerowa, dopóki nie zostanie udowodnione, że jest inaczej. Dopóki nie zobaczymy jej siedzącej tam z egzemplarzem dzisiejszej gazety”.

Kate Middleton opowiedziała światu o swojej diagnozie raka

(BBC Studios/PA Wire)

Piers Morgan skrytykował Olivera za jego słowa i uznał każdego, kto popiera żądanie Kate dotyczące prywatności, choć wcześniej spekulował na temat jej miejsca pobytu, za „bezwstydnych hipokrytów”.

READ  Kevin Spacey zamawia 30 milionów dolarów do wypłacenia producentom House of Cards

Niektórzy użytkownicy mediów społecznościowych skontaktowali się także z Kim Kardashian, aby potwierdzić wiadomość o diagnozie raka u Kate, po tym jak wcześniej podpisała swoje zdjęcie obok samochodu z podpisem „W drodze, aby znaleźć Kate”.