8 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Teresa Giudice, Luis Ruelas zaprzecza zatrudnieniu prywatnego detektywa dla WWHL

telewizja

17 maja 2023 | 7:38

Luis Ruelas zaprzeczył zatrudnieniu prywatnego detektywa po tym, jak rzekomo zrobił to w „RHONJ”.@louiearuelas / Instagram

Zaledwie kilka godzin po wyemitowaniu finału „Prawdziwych gospodyń domowych z New Jersey” Luis Ruelas już wraca do sprawy za rzekome wynajęcie prywatnego detektywa do wykopania brudu z obsady.

Kiedy Teresa Giudice powiedziała Andy’emu Cohenowi „Obejrzyj, co się dzieje na żywo” Ruelas na widowni we wtorek wieczorem zgodziła się, że jej mąż „po prostu to powiedział” i wyciągnął ten pomysł „znikąd”.

„Byłem u kresu wytrzymałości” – wyjaśnił 48-latek. „To był długi sezon. Frustrujące, wiesz, próby zawarcia małżeństwa. „

Cohen sarkastycznie opisał to stwierdzenie jako „niesamowitą rzecz, która pojawiła się znikąd”.

Ruelas odpowiedział: „Właściwie tak jest, prawda? Przykro mi z tego powodu”.

Podczas odcinka finałowego sezonu 13 wcześniej tego wieczoru, biznesmen powiedział, że PI o imieniu Bo Dietl zna „wszystkich w pokoju”.

„Nie mówię jak plotkarz” – dodał. „Bo Dietl, jeden z najsłynniejszych prywatnych detektywów w kraju i jeden z moich najbliższych przyjaciół, przekazał mi informacje o wszystkich z tej grupy”.

Biznesmen wycofał swoje zarzuty w Watch What Happens Live.
Oglądaj to, co dzieje się na żywo z Andym Cohenem / Youtube
Giudice zgodziła się, mówiąc, że jej mąż „po prostu to powiedział” podczas finału.
Oglądaj to, co dzieje się na żywo z Andym Cohenem / Youtube
„Dlaczego marnuje pieniądze?” zapytała.
Oglądaj to, co dzieje się na żywo z Andym Cohenem / Youtube

Chociaż 50-letnia Giudice powiedziała Cohenowi we wtorek wieczorem, że może „Broń” działań swojego partnera W tym momencie stwierdziła chwilę później, że „nie”.

Gwiazda rzeczywistości zapytała: „Dlaczego miałby marnować swoje pieniądze? Powiedział to, ponieważ był sfrustrowany. Widziałeś, co w to wkładali?”

„Czy wiesz, ile by to kosztowało? Ile osób jest w obsadzie, aby zbadać każdą osobę? „Kontynuował Giudice. „Myślisz, że chcielibyśmy zmarnować na to nasze pieniądze? Nie, wolałbym, żeby on zmarnował swoje pieniądze na mnie.”

Kiedy program został wyemitowany kilka godzin wcześniej, Ruelas powiedział, że ma brud na każdym członku obsady.
Instagram / @teresagiudice

Użytkownicy Twittera kwestionowali zmianę zdania pary, a fani Bravo nazywali ich „manipulatorami” i „kłamcami”.


Fani Prawdziwe gospodynie domowe uwielbiają też:


Nikt nie spekulował„Powiedział, że to jego najlepszy przyjaciel… więc zrobił to i nie zapłacił. Ci dwaj kłamcy robią ze sobą kłopoty. Mecz jest dobierany w… nie w niebie”.

Duet jest razem od 2020 roku, a pobrali się w sierpniu 2022 roku.

Czternasty sezon serialu „wstrzymuje się” podczas sporu jego i Judisa z Gorgasami.
melissagorga / Instagram

Ich małżeństwo – i dramat, który nastąpił, gdy Melissa Gorga i Joe Gorga się nie pojawili – zostało udokumentowane we wtorek.

Przed emisją odcinka Page Six poinformowało, że „RHONJ”, który był na antenie od 2009 roku, jest teraz „wstrzymany”, ponieważ Melissa i Judis są w legalnej separacji.

Kilka źródeł poinformowało nas, że produkcja na sezon 14 nie ma ustalonej daty, ponieważ nikomu nie zaproponowano kontraktu ani nie zwolniono go w trakcie sporu.https://pagesix.com/2023/05/17/teresa-giudice-luis-ruelas-deny-hiring-private-investigator-on-wwhl/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj udostępniony adres URL

READ  Strzelec na marzec 2022