28 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dwayne Johnson prowadzi rozmowy w sprawie powrotu do „Moany 2”

Dwayne Johnson prowadzi rozmowy w sprawie powrotu do „Moany 2”

Bardzo ważna informacja, o której zapomniał wspomnieć w swoim ogłoszeniu dyrektor generalny Disneya Bob Iger Moana 2 Na początku tygodnia pojawiało się pytanie, czy Dwayne Johnson powróci, aby ponownie wcielić się w swoją kultową rolę półboga Maui. Deadline dowiedział się, że gwiazda kina akcji już prowadzi rozmowy i brzmi nieźle. Jak mówi Maui: „Nie ma za co”.

Jury nadal nie rozstrzygnęło, czy Auli'i Cravalho powróci jako głos Moany. Słyszeliśmy, że aktorka prowadzi rozmowy, ale nie są one tak bliskie rozmowom z Johnsonem. Cravalho powiedziała już w maju w mediach społecznościowych, że nie wcieli się ponownie w Moanę w aktorskiej wersji filmu.

„Jestem naprawdę zaszczycona, że ​​mogę przekazać tę pałeczkę młodej kobiecie pochodzącej z wysp Pacyfiku, oddając hołd niesamowitym kulturom i społecznościom mieszkańców wysp Pacyfiku, które pomogły zainspirować jej historię. Nie mogę się doczekać wszystkich pięknych występów, które odbędą się w regionie Pacyfiku, ” Cravalho napisał wówczas. .

Iger stwierdził, że studio było pod wielkim wrażeniem serii Disney+, nad którą pracowało Moana, Postanowili przekształcić go w kinową kontynuację, datowaną na 27 listopada ulubione rozszerzenie studia na Święto Dziękczynienia. Sequel wyreżyserował Dave Derrick Jr., a muzykę skomponowali zdobywcy nagrody Grammy Abigail Barlow i Emily Bear, nominowana do nagrody Grammy Opetaia Foa'i oraz trzykrotny zdobywca nagrody Grammy Mark Mancina. Jedyne czego brakuje w… Moana 2 Piosenki Lin-Manuela Mirandy. the Hamiltona Architekt był nominowany do Oscara za hymn „How Far Will I Go” z oryginalnego filmu z 2016 roku.

Co stanie się z wersją na żywo Moana, W którym Johnson nie tylko występuje, ale także produkuje pod własną wytwórnią Seven Bucks? Czy planujesz premierę kinową 27 czerwca 2025 r.? Nie, tak się nie stanie, ale Disney musi wypełnić ten termin kolejną premierą kinową. Co więcej, studio nie produkuje nawet wersji live-action.

READ  Seria filmów „Władca Pierścieni” jest w trakcie prac w Warner Bros.

Źródła Disneya i Seven Bucks nie odpowiedziały na prośby o komentarz.

Johnson mrugnął na dzisiejszą wiadomość na IG: