19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Infografika Nintendo przedstawiająca gry, które ukazały się w czerwcu Live

Infografika Nintendo przedstawiająca gry, które ukazały się w czerwcu Live

Obraz: Nintendo

To był kolejny ekscytujący tydzień w świecie gier wideo z różnego rodzaju napływami. Na froncie Switcha jasne jest, że Nintendo przeprowadziło transmisję na żywo – pokazującą nie tylko rozszerzone spojrzenie na Pikmin 4, ale także wiele nadchodzących wydań i niespodzianek.

Niektóre z najważniejszych wydarzeń z pierwszej imprezy obejmowały powrót klasycznej gry RPG Super Mario firmy Square, zupełnie nową platformówkę Super Mario Bros oraz ponowne wydanie tego samego dnia Pikmin 1 i Pikmin 2. Co więcej, było kilka tytułów innych firm, takich jak Sonic Superstars, i niezależne hity, takie jak Vampire Survivors. Inne gry, które niekoniecznie były przewidywane, to trylogia Batman Arkham i tom 1 kolekcji Metal Gear Solid.

Aby dokładnie podkreślić, co jest w drodze, Nintendo przygotowało tę kolorową infografikę, która pokazuje wszystko na drodze od teraz do najbliższej przyszłości:

Infografika Nintendo
Obraz: Nintendo

Japonia również otrzymała kilka ekskluzywnych ujawnień i ogłoszono kilka nowych amiibo. A jeśli szukasz czegoś innego do grania, kolejną grą, którą Nintendo ożywiło w tym tygodniu, jest Fire Emblem na Game Boy Advance. Jeśli masz dostęp do warstwy Switch Online + Expansion Pack, możesz teraz uruchomić swój system.

READ  Chińska firma produkująca smartfony Xiaomi uruchamia HyperOS podczas planowania samochodu