19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„The Elder Scrolls VI” prawdopodobnie pojawi się za pięć lub więcej lat, mówi szef Xbox

„The Elder Scrolls VI” prawdopodobnie pojawi się za pięć lub więcej lat, mówi szef Xbox

ogłosiła Bethesda Rękopisy Szóstego Starszego Pięć lat temu w , ale według Phila Spencera, nowa gra fantasy RPG jest wciąż „za ponad pięcioma latami”. Szef działu gier Microsoftu ujawnił prawdopodobne ramy czasowe wydania gry podczas drugiego dnia przesłuchania, ponieważ Federalna Komisja Handlu (FTC) stara się o wydanie nakazu sądowego.

„Myślę, że byliśmy trochę niejasni co do tego, na jakich platformach zostanie wywołana, biorąc pod uwagę, jak odległa jest gra. Spencer powiedział w odpowiedzi na przesłuchanie prawników FTC, jak poinformował Spencer, . Jak mówiłem z Rękopisy Szóstego StarszegoTrudno jeszcze zrozumieć, jakie będą platformy w tym momencie. To ta sama drużyna, która kończy , który ukaże się we wrześniu. Mówimy więc o tym, że prawdopodobnie minęło pięć lat lub więcej”.

Jeśli śledzisz wiadomości udostępnione przez Bethesdę Rękopisy Szóstego StarszegoOdległa data premiery gry nie powinna dziwić. W 2020 roku Pete Hines, wiceprezes wydawcy ds. marketingu i komunikacji, powiedział, że Bethesda nie będzie miała nic istotnego do udostępnienia na temat tytułu przez kilka kolejnych lat. „po tym pole gwiazd, o którym prawie nic nie wiesz, „jest”. Więc jeśli przychodzisz do mnie po szczegóły teraz, a nie za kilka lat, nie udaje mi się odpowiednio zarządzać twoimi oczekiwaniami. Na podstawie komentarzy Spencera, Rękopisy Szóstego Starszego Może całkowicie ominąć obecną generację konsol. W zeszłym tygodniu Todd Howard, dyrektor kreatywny Bethesda Game Studios, powiedział: Rękopisy Szóstego Starszegoswojego życia zawodowego.

READ  Resident Evil 4 doskonale wykorzystuje wyzwalacze PS5