24 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ta misja Diablo 4 zapewnia wspaniałe łupy i szczerą historię

Ta misja Diablo 4 zapewnia wspaniałe łupy i szczerą historię

Lilith stoi przed witrażem.

zdjęcie: Rozrywka Blizzarda

Jedna linia zadań w Diablo IV Przyciąga graczy nie tylko ze względu na dobre łupy, ale także dlatego, że ma silne przesłanie dotyczące zdrowia psychicznego Sprawia, że ​​wydaje się to znaczące poza rzeczywistością zasiłki.

Poszukiwania rozpoczynają się od pytania o siebie i podążają za postacią Taissy, która cierpi z powodu związanego z nią konfliktu psychicznego Diabloświat. Nie musimy tutaj wdawać się w spoilery, ale według starszego projektanta badań, Harrisona Pinka, historia Taissy, nawet w tekście smakowym na sprzęcie, który otrzymuje, aby ją zobaczyć, miała radzić sobie ze zdrowiem psychicznym i żalem.

w wątku na ŚwiergotPink wyjaśnił, że linia wyszukiwania dotyczyła około „Pokonywanie żalu i traumy” oraz o tym, jak nie można wymusić postępu brutalną siłą.

Pod koniec zadania otrzymuje Znak Konklawe, amulet zawierający list od innej postaci, który początkowo był przeznaczony dla Taissy, i zawiera słowa zachęty, które ją pocieszają. Diablo IV gracze. tam wszystko temat z reddita osób mówi o liście i o tym, jak radzą sobie z problemami psychicznymi. Tekst smaku amuletu brzmi:

Uzdrowienie to podróż. seria kroków. W niektóre dni możesz utknąć, ale dopóki będziesz stawiać jedną stopę przed drugą, dotrzesz do celu.

Blizzard Entertainment/Coolie

Oprócz miłego przesłania, Znak Konklawe jest w rzeczywistości całkiem niezłym dodatkiem. Jak wyjaśnia YouTuber Coololey, suplement może poprawić twoją kondycję życiową, a ponieważ jest to tak rzadki składnik, możesz też reroll zwiększa jego statystyki z tajemniczym. W ten sposób możesz uzyskać ogromny dodatek do swojego życia. Więc jeśli jeszcze nie wykonałeś tych zadań, poświęć trochę czasu. Dostaniesz dobrą historię poboczną i wyjdziesz ze świetnym dodatkiem.

READ  Wyświetlacz Pixel Fold został pokazany w najnowszym przecieku