16 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Data premiery pierwszego sezonu Diablo 4, przepustka bojowa i szczegóły resetowania postaci

Data premiery pierwszego sezonu Diablo 4, przepustka bojowa i szczegóły resetowania postaci

Diablo 4 jest teraz w pełni dostępne na całym świecie, dając wszystkim graczom szansę na eksplorację Sanktuarium, złożenie najlepszej możliwej konfiguracji dla swojej postaci i powstrzymanie demona Lilith. W tej chwili jedyną zawartością, którą fani muszą konsumować, jest sama gra startowa. Oczywiście przechodzenie przez kampanię Diablo 4 na szczycie całej aktywności związanej z grą końcową / PvP nie jest niczym, z czego można by kpić. Część fanów może jednak tęsknić za pierwszym sezonem gry, który zaoferuje sporą ilość dodatkowej zawartości.

Szczegóły dotyczące Diablo 4 Sezon 1 są obecnie wciąż skąpe. Jednak programiści z Blizzarda ujawnili nam niektóre kluczowe elementy sezonu 1, w tym to, co może zawierać przepustka bitewna i okno wydania. W poniższym przewodniku omówimy wszystkie istotne szczegóły dotyczące przepustki bojowej i sezonu 1 Diablo 4, które musisz znać.

Data premiery i zawartość pierwszego sezonu Diablo 4

W chwili pisania tego tekstu jedyne informacje, jakie mamy na temat daty premiery sezonu 1, to „połowa końca lipca”. To nadchodzi Prosto od BlizzardaTwórcy stwierdzili również, że pierwszy sezon będzie oddalony o około półtora miesiąca od początkowej premiery gry 6 czerwca. W miarę kontynuacji czerwca powinniśmy poznać więcej oficjalnych szczegółów na temat daty premiery sezonu 1 firmy.

Jeśli chodzi o zawartość, jaką przyniesie sezon 1, mamy lepsze wyobrażenie o tym, co to będzie oznaczać. Gracze będą mieli między innymi dostęp do nowych misji z nowymi i powracającymi postaciami, zmian w wyważeniu klas i elementów rozgrywki, nowych legendarnych przedmiotów i dodatkowych funkcji rozgrywki. Jednak przed skorzystaniem z tego, co ma do zaoferowania sezon 1, gracze muszą ukończyć kampanię Diablo 4 z co najmniej jedną postacią na swoim koncie. Blizzard zalecił graczom zrobienie tego teraz, aby mogli przejść od razu do sezonu 1, gdy tylko zostanie wydany.

READ  MythForce autorstwa Beamdog to fantasy pierwszoosobowy crawler inspirowany kreskówką z lat 80.

Karnet bojowy sezonu 1

Obecny wygląd przepustki bojowej sezonu 1

Oprócz całej tej zawartości, pierwsza przepustka bitewna gry będzie również zawarta w sezonie 1. Blizzard podkreślił, że zakup Przepustki Bitewnej jest opcjonalny i istnieje kilka bezpłatnych poziomów zawartości (27 poziomów), do których gracze mają dostęp. Jeśli gracze chcą kupić przepustkę bojową, będą mogli odblokować te 27 darmowych poziomów, a także 63 płatne klasy.

Gracze mogą awansować swoją przepustkę bojową, grając w Diablo 4. Po prostu zabijanie demonów i potworów, przechodzenie lochów i udział w zawartości gry końcowej zapewni ci PD przepustki bojowej, dzięki czemu będziesz mógł awansować na wyższy poziom. Mimo to gracze mogą również skorzystać z Przebiegu Sezonu, aby szybko podnieść swoją rangę Przepustki Bitewnej. Należy jednak zauważyć, że Gracze będą musieli zacząć od nowa z nową postacią, aby uzyskać dostęp do zawartości sezonu 1Szczegóły, które zdezorientowały lub zdenerwowały niektórych graczy.

Podróż sezonowa pozwala graczom realizować cele w ramach rozdziałów, co z kolei nagradza cię przysługą. Jest to waluta używana do ulepszania przepustki bojowej z jednego poziomu na następny. Im więcej przysług zdobędziesz, tym szybciej osiągniesz 100 poziom. Cele i rozdziały w Karcie Sezonowej nagradzają graczy także innymi przedmiotami, takimi jak Opale Mysteries, Legendary Aspects i nie tylko. Każdy sezon Diablo 4 ma trwać około trzech miesięcy, zgodnie z harmonogramem wielu innych gier, aby wypuścić cztery sezony w danym roku.

Cena karnetu bojowego

Częścią potencjalnych kontrowersji, które pojawiają się w przypadku jakiejkolwiek przepustki bojowej w grze na żywo, jest model cenowy stosowany przez jej twórców. W Diablo 4 gracze mogą kupić jedną z dwóch wersji, ścieżkę Premium lub Przyspieszoną. Wersja premium kosztuje 1000 platyny (10 USD), a wersja przyspieszona kosztuje 2800 platyny (25 USD). Jeśli kupisz Edycję Deluxe Diablo 4, automatycznie odblokujesz Edycję Premium, podczas gdy kupujący Edycję Ultimate otrzymają Edycję Przyspieszoną. Przyspieszona wersja różni się od wersji Premium tym, że gracze otrzymują bezpośrednio 20 poziomów nart oprócz ekskluzywnego przedmiotu kosmetycznego.

READ  Seria Kingdom Hearts zadebiutuje na Steamie 13 czerwca

Mówiąc o kosmetykach, jest to głównie to, czym przepustka bitewna Diablo 4 zostanie wypełniona w sezonie 1. Gracze będą mogli zdobywać złoto, emotki, przedmioty kosmetyczne, tytuły i nie tylko. Istnieją jednak również poziomy z premiami sezonowymi i Smoldering Ashes. Dopalacze sezonowe to w zasadzie dopalacze PD dla twojej postaci, podczas gdy Tlące się popioły są używane do odblokowywania błogosławieństw sezonowych. Łaski to premie, które zapewniają dodatkowe PD, złoto lub obole, gdy są aktywne. Możesz mieć więcej niż jedno aktywne błogosławieństwo sezonowe naraz, co oznacza, że ​​podczas gry będziesz zdobywać dodatkowe PD, złoto lub obole.

Błogosławieństwo sezonu daje graczom dodatkowe premie w Diablo 4.
Błogosławieństwo sezonu daje graczom dodatkowe premie w Diablo 4.

Jedynym zastrzeżeniem dotyczącym błogosławieństw sezonowych jest to, że gracze potrzebują określonego poziomu postaci, aby je aktywować. Zasadniczo zapewnia to, że gracze nie mogą „zapłacić, aby wygrać”, a poziomy zakupu przeskakują, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do ulepszeń rozgrywki.

Więcej szczegółów na temat 1. sezonu Diablo 4 pojawi się bliżej lata, więc bądź na bieżąco z aktualizacjami, gdy zbliżamy się do inauguracyjnego sezonu gry.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Diablo 4, nie przegap naszego centrum przewodników.

Omawiane tutaj produkty zostały wybrane niezależnie przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.