22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

E3 2024 i 2025 zostały odwołane według Departamentu Turystyki Los Angeles

E3 2024 i 2025 zostały odwołane według Departamentu Turystyki Los Angeles

Aktualizacja o 22:45: W oświadczeniu przekazanym Eurogamerowi w związku z sugestią Departamentu Turystyki Miasta Los Angeles, aby anulować pokazy E3 zaplanowane na lata 2024 i 2025, ESA stwierdziła, że ​​„obecnie prowadzi rozmowy na temat E3 2024 (i później) i nie ma ostatecznych decyzji w sprawie wydarzenie. Zostało wykonane w tym czasie”.


Oryginalna historia o 22:11: Po nagłym odwołaniu tegorocznych targów E3 w marcu, nowe szczegóły opublikowane przez Departament Turystyki Miasta Los Angeles sugerują, że targi branży gier nie powrócą w najbliższym czasie, a pokazy zaplanowane na 2024 i 2025 rok wydają się być już odwołany.

tak jak Zauważone przez ResteręStowarzyszenie Entertainment Software Association, które jest właścicielem E3, początkowo zarezerwowało Los Angeles Convention Center na tygodnie 11 czerwca 2024 r. i 3 czerwca 2025 r. — wspólne daty w ramach Raport Departamentu Turystyki Los Angeles ostatni październik.

Jednak w a Nowy raport jest datowany na początek tego miesiącaDepartament Turystyki Miasta Los Angeles zamieścił przypis wskazujący, że planowane teraz pokazy na targach E3 w 2024 i 2025 roku zostały odwołane.

Newscast: Nintendo wyjaśnia, że ​​​​jak dotąd istnieje życie na Switchu.

Być może nie jest to całkowicie zaskakujące wydarzenie w przypadku targów, które walczyły o utrzymanie swojej aktualności w czasach, gdy większość wydawców woli dzielić się swoimi wiadomościami w bardziej swobodnym harmonogramie za pośrednictwem wydarzeń cyfrowych i transmisji strumieniowych, zwłaszcza biorąc pod uwagę nagły upadek tego, co miało być wielkim wydarzeniem E3 powrót na początku tego roku.

E3 2023 ma oznaczać wielki powrót programu, który nie miał fizycznego elementu od 2019 roku w wyniku pandemii COVID-19. Jednak wydarzenie – które było prowadzone przez regulatora PAX i EGX (oraz firmę macierzystą Eurogamer) Reedpop – zostało oficjalnie odwołane w marcu, ponieważ coraz więcej dużych graczy w branży albo unikało E3, albo się wycofywało.

READ  Na WWDC 2024 Apple musi dostarczyć lepsze oprogramowanie dla iPada.

„Doceniamy i rozumiemy, że zainteresowane firmy nie będą miały gotowych wersji demonstracyjnych, a wyzwania związane z zasobami sprawiły, że obecność na E3 tego lata była przeszkodą nie do pokonania” – powiedział Redpop w wydanym wówczas oświadczeniu. „Dla tych z was, którzy zobowiązali się do udziału w E3 2023, żałujemy, że nie możemy zapewnić ekspozycji, na którą zasługujecie i której przyzwyczailiście się oczekiwać od wydarzeń w ReedPop”.

Po oficjalnej śmierci E3 2023 prezes i dyrektor generalny ESA, Stanley Pierre-Louis, nie będzie kuszony potencjalnym powrotem programu w 2024 r., po prostu mowić Organizacja była „zaangażowana w zapewnienie branżowej platformy do marketingu i spotkań”, ale chciała „znaleźć właściwą równowagę, która spełnia potrzeby branży”.

Pod nieobecność E3, Summer Game Fest, którego głównym bohaterem był Geoff Keighley, wypełnił pustkę fizycznym wydarzeniem dla prasy i influencerów, a także serią cyfrowych pokazów – w tym od wielu głównych wydawców – w ramach Summer Game Fest transparent. Keighley potwierdził już, że impreza powróci w 2024 roku.

Skontaktowałem się z ESA w celu uzyskania komentarza na temat tego najnowszego wydarzenia na E3.