20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ewen Macintosh, Keith w „Biurze”, umiera w wieku 50 lat – The Hollywood Reporter

Ewen Macintosh, Keith w „Biurze”, umiera w wieku 50 lat – The Hollywood Reporter

Eoin Macintosh, walijski komik najbardziej znany z roli Keitha Bishopa z Biura Księgowego w brytyjskiej wersji serialu biurkoZmarł w wieku pięćdziesięciu lat.

Przyczyna śmierci nie została od razu znana.

„Odszedł bardzo zabawny i piękny Ewen Macintosh, znany wielu jako „Big Keith” z The Office” – napisał twórca serialu Ricky Gervais w X. „Absolutnie oryginalny. Cięcie”.

Aktor wcielił się w rolę księgowego Keitha Bishopa biurko Później ponownie połączył siły z Gervaisem w serialu Netflix Po życiu. Mackintosh miał także role w brytyjskich komediach, takich jak Miranda I Trochę Wielkiej Brytanii.

Jego sztywne występy w biurko MacIntosh szybko uczynił Keitha ulubieńcem publiczności. W jednej ze słynnych scen z Martinem Freemanem księgowy odgryza duży kęs szkockiego jajka, podczas gdy jego odpowiednik opowiada o dokonaniu na sobie aktu seksualnego.

MacIntosh pojawił się także w filmach. W filmie Yorgosa Lanthimosa z 2015 roku rakw którym na przykład Colin Farrell i Olivia Colman grają barmana.

„Być może ma słynną twarz znaną milionom jako Keith z The Office, ale to osobę w środku zapamiętam najbardziej” – napisał na stronie internetowej X Ed Scott, przyjaciel McIntosha i dyrektor generalny DAB Music.

Powiedział także: „Dziękuję za wspaniałą opiekę i miłość okazaną przez wspaniały personel medyczny, a zwłaszcza pielęgniarki, które go kochały, gdy wnosił uśmiech do ich dni”.

Scott dodał: „Ewen był pełen współczucia, życzliwości, uczciwości, a przede wszystkim naprawdę dobrym człowiekiem. Przesyłam wyrazy miłości swoim rodzicom Sarah i Ewen Sr, bratu Colinowi i jego rodzinie, a także wielu przyjaciołom i fanom”.

Macintosh urodził się w Merionithshire w Walii i studiował lingwistykę na Uniwersytecie w Edynburgu. Tam związał się z Edinburgh University Theatre Company i grupą improwizacyjną The Improverts.

READ  Nowa kolekcja Balmain została skradziona podczas kradzieży samochodu dostawczego w Paryżu – mówi prezes marki