20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Questlove promuje obecność ekscytującego czerwonego koloru w ofercie Roots Picnic

Questlove promuje obecność ekscytującego czerwonego koloru w ofercie Roots Picnic

W poniedziałek ogłoszono skład Roots Picnic 2024, w którym wystąpią Lil Wayne, Jill Scott, Andre 3000, Victoria Monet i nie tylko. sexyy Red również znalazł się na liście, co wywołało reakcję. Jednak Questlove The Roots stanęła w jej obronie.

Na koncie Questlove na Instagramie fani krytykowali seksownego Reda za jego wyraz twarzy obsługuje Dla Trumpa (chociaż Lil Wayne też to zrobił) i dlatego, że jest „tandetny”. Questlove odpowiedział na jeden z nienawistnych komentarzy, mówiąc, że jest „zszokowany”: „Kiedy widziałeś festiwal, na którym każdy występ jest występem, który kochasz?” on napisał. Przeczytaj go w całości poniżej.

Cholera… piekło zamarza, kiedy lubi dzielić się Mel.

Zawsze jest ten moment w serialu, którego wszyscy nienawidzą, bo przypomina, że ​​hip-hop, który kochają, pochodzi sprzed 30 lat.

To znaczy rozumiem, ale spójrz: musimy zachować równowagę w ciągu dnia: są sceny, podcasty i inne wydarzenia do zobaczenia.

Wciąż jestem w szoku, mam energię na „Och, nie ma doktryny” tak jak to było 16 lat temu. Chłopaki – czy widzieliście kiedykolwiek festiwal, na którym każdy występ jest tym, który kochacie?

Mam na myśli to, jak ja to widzę: koty tutaj wnoszą pewną energię: tymczasem jest cały post Jill, post Amerie, post Black Thought i post Meth & Red i widzę/słyszę ogniste „Kocham prawdziwą muzykę” osoba obsługująca tę stronę.

Prawie było warto dla tego posta, a trollowanie było ostatnią rzeczą, o której myślałem

Piknik Roots jest dobrze zorganizowany i dlatego działa.

READ  John Oliver opowiada o zakończeniu strajku SAG-AFTRA i zastanawia się, czy potrzebuje jeszcze filmów - Termin