22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ellen DeGeneres wypowiada się na temat „niszczycielskiego” zakończenia talk show: Reports

Ellen DeGeneres wypowiada się na temat „niszczycielskiego” zakończenia talk show: Reports

On gra

Ellen DeGeneres przerwała milczenie dwa lata po zakończeniu jej długotrwałego talk show w następstwie zarzutów dotyczących toksycznego miejsca pracy.

66-letnia była prowadząca „Ellen DeGeneres Show” wróciła na scenę w środę wieczorem, aby rozpocząć koncert Ostatni bastion Ellen… Wycieczka Z planem w Largo w Coronet w Los Angeles. według Rolling Stone'a I ludzieDeGeneres skorzystała z okazji, aby zwrócić się do słonia na sali: jej nieobecności w centrum uwagi w ostatnich latach.

„Oboje leżeliśmy przez jakiś czas” – powiedziała o sobie i swojej żonie, z którą była od 15 lat, Portia de Rossi, w sklepach.

Myśląc o reakcji, której doświadczyłeś po: Wiadomości BuzzFeed’a W lipcu 2020 roku opublikowała raport, w którym szczegółowo opisał twierdzenia obecnych i byłych pracowników, że podczas pracy nad programem spotkali się z rasizmem, strachem i zastraszaniem, a DeGeneres podsumowała: „Dziewczyna, która mówiła „bądź miła”, nie była miła… wymiarowy charakter, że porzucili rzeczy i tańczyli po schodach ”.

Kiedy jedna z widzów zapytała ją, czy potrafi tańczyć w trudnych chwilach, DeGeneres odpowiedziała: „Nie, trudno jest tańczyć, kiedy płaczesz. Ale teraz tańczę”.

Komik poświęcił chwilę na pokazanie się fanom podczas pierwszego występu w ramach trasy.

„Żartuję z tego, co mi się przydarzyło, ale to było naprawdę druzgocące” – powiedziała. „Nienawidziłem sposobu, w jaki serial się zakończył. Bardzo kocham ten program i nienawidzę tego, że ostatni raz ludzie mnie widzieli w takim stanie”.

W monologu upamiętniającym jej ostatni odcinek po 19 latach na antenie DeGeneres powiedziała: „Wyszłam stąd 19 lat temu i powiedziałam, że to początek związku. Dziś to nie koniec związku. To coś więcej niż tylko mała przerwa.” Możesz oglądać inne talk show Teraz, gdy od czasu do czasu widzę inną publiczność.”

READ  Doświadczenie Gwyneth Paltrow na nartach – NA ŻYWO: Aktorka mówi sądowi, że początkowo myślała, że ​​wypadek na nartach był „napaścią na tle seksualnym”

Kontrakt DeGeneres wygasł w maju 2022 r., kiedy wyemitowano ostatni odcinek serialu, a wcześniej publicznie wypowiadała się na temat ewentualnego zakończenia programu.

Co wydarzyło się w The Ellen DeGeneres Show w 2020 roku?

Buzzfeed News zauważył w swoim raporcie, że większość byłych pracowników obwiniała producentów wykonawczych i innych menedżerów wyższego szczebla za „codzienne odurzanie się”. Jednak jeden z byłych pracowników powiedział, że DeGeneres „naprawdę musi wziąć na siebie większą odpowiedzialność”.

Niektórzy twierdzili, że zostali zwolnieni po skorzystaniu ze zwolnienia lekarskiego lub dni żałoby na pogrzebach, a jedna twierdziła, że ​​miała do czynienia z rasistowskimi komentarzami i działaniami oraz mikroagresją.

Po powrocie do programu po szokującym raporcie DeGeneres powiedział widzom: „Dowiedziałem się, że wydarzyły się tutaj rzeczy, które nigdy nie powinny się wydarzyć. Traktuję to bardzo poważnie i chcę powiedzieć, że bardzo mi przykro” kogo to dotknęło.” „

Patrząc wstecz na „Ellen”: Najbardziej pamiętne momenty z 19-letniej działalności serialu

Kontynuowała: „Wiem, że mam przywilej i władzę, i zdaję sobie sprawę, że wiąże się to z odpowiedzialnością i ponoszę odpowiedzialność za to, co dzieje się w moim programie”.

W oświadczeniu dla USA TODAY w 2020 r. producenci wykonawczy Ed Glavin, Mary Connelly i Andy Lassner oświadczyli, że „jest im naprawdę zasmuceni i przykro, gdy dowiedzieli się o zarzutach”.

„Przez prawie dwie dekady, nagrywając 3000 odcinków i zatrudniając ponad 1000 pracowników, staraliśmy się stworzyć otwarte, bezpieczne i włączające środowisko pracy. Jesteśmy naprawdę zasmuceni i przykro nam, że chociaż jedna osoba w naszej rodzinie produkcyjnej miała negatywne doświadczenia .”

W następnym miesiącu producenci wykonawczy Ed Glavin i Kevin Lyman oraz współproducent wykonawczy Jonathan Norman zostali wyrzuceni z konsorcjalnego talk show.

Według Witryna internetowa komediantaNa początku czerwca w Los Angeles zaplanowano pięć kolejnych występów, zanim DeGeneres wyruszy do innych miast na zachodnim wybrzeżu.

READ  Film dokumentalny o Selenie Gomez: największe odkrycia

Wkład: Hannah Yasharov i Sarah M. Muniusco