17 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Robertson powraca z wydaniem „Duck Family Treasure” w Fox Nation w czerwcu

Robertson powraca z wydaniem „Duck Family Treasure” w Fox Nation w czerwcu

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Kaczka. Kaczka. Lis.

Robertson wrócił do pracy Naród LisówEkskluzywna 10-odcinkowa seria zaplanowana na czerwiec.

ten Escort Live Broadcasting Service do Fox News Serial zadebiutuje z Warm Springs Productions zatytułowanym Rodzinny skarb kaczekA ogłosić Jason Clarman, szef platformy.

Zmierz się z tym Rodzina Robertsonów Z przebojowego programu A i E Rasa kaczekDziesięcioodcinkowa seria będzie dostępna dla subskrybentów w czerwcu, a odcinki będą publikowane co tydzień w aplikacji.

W swoim ogłoszeniu Klarman powiedział: „Od momentu dodania wymaganego Rasa kaczek Seria dla naszej platformy w 2020 roku, reakcja naszych abonentów udowodniła, że ​​są na rynku po więcej. Z dumą prezentujemy tę jedyną w swoim rodzaju oryginalną ofertę jako uzupełnienie naszej już obszernej biblioteki stylu życia i TREŚCI ROZRYWKOWE. „

Od komika przez ukraińskiego prezydenta do międzynarodowego bohatera, kim jest Wołodymyr Zełenski?

Rodzinny skarb kaczek podświetli Brat duet Jesse i Jeb Robertson Wraz ze swoim wujkiem Si i historykiem Moreyem Crowem szukają zakopanego skarbu.

W każdym odcinku rodzina Robertsonów będzie szukać cennych skarbów, rzadkich artefaktów i ukrytych klejnotów. Podczas swojej podróży Robertsonowie pokażą ludzi, miejsca i lekcje, które napotkają po drodze.

Messi i Jessica RobertsonW serialu pojawią się również żony Jase’a i Jepa oraz innych członków rodziny Robertsonów.

KLIKNIJ TUTAJ DLA FOX NATION

Warm Springs Productions produkuje wspólnie z producentem wykonawczym Jase Robertson, a producentem wykonawczym Tread Lively Entertainment jest Robertsons, a producentami wykonawczymi są Korie Robertson i Zach Dasher. Chris Richardson i Mark Pierce będą producentami wykonawczymi Warm Springs.

Naród Lisów Programy można oglądać na żądanie iz aplikacji na urządzeniu mobilnym, ale tylko dla subskrybentów Fox Nation. Idź do Fox Nation Aby rozpocząć bezpłatny okres próbny i przeglądać obszerną bibliotekę swoich ulubionych postaci z Fox News.

READ  Według doniesień największy ciężar odejścia księcia Harry'ego i Meghan Markle spoczywa na Kate Middleton