30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wordle 278 Mar 24 Porady - Zmagasz się dzisiaj z Wordle?  Trzy poradniki, które pomogą uzyskać odpowiedź |  Gry |  rozrywka

Wordle 278 Mar 24 Porady – Zmagasz się dzisiaj z Wordle? Trzy poradniki, które pomogą uzyskać odpowiedź | Gry | rozrywka

Codzienne łamigłówki Wordle wciąż pojawiają się, ponieważ Wordle 278 pojawi się 24 marca. A jeśli grasz w Wordle od dawnych czasów (w październiku ubiegłego roku), presja będzie nadal istnieć, aby utrzymać tę zwycięską passę przy życiu. Na szczęście Express Online jest tutaj, aby pomóc, oferując szereg wskazówek i wskazówek bez spoilerów, które zapewnią Ci właściwą odpowiedź. Po prostu przewiń w dół strony, aby zobaczyć najnowsze wskazówki i powodzenia w nadążaniu za tą zwycięską passą.

Istnieje duża szansa, że ​​już wiesz, jak grać w Wordle, ale na wypadek, gdybyś był nowy w grze, oto jak działa codzienna łamigłówka.

Celem Wordle jest odkrycie pięcioliterowego słowa w zaledwie sześciu próbach. Jeśli się nie pomylisz i będziesz musiał poczekać do następnego dnia na nową zagadkę Wordle.

Aby uzyskać poprawną odpowiedź, musisz zwrócić uwagę na kolor płytek, który pojawi się w jednym z trzech kolorów.

Jeśli kolor kwadratu zmieni kolor na szary, litera nie pojawi się w zgadywanym słowie. Jeśli kafelek zmieni kolor na żółty, oznacza to, że odgadnięta litera znajduje się w słowie, a nie we właściwej pozycji. Jeśli kafelek zmieni kolor na zielony, litera jest w słowie i we właściwym miejscu.

Aplikacja śledzi Twoje statystyki, pokazując, ile poprawnych odpowiedzi udało Ci się uzyskać, i jak szybko możesz rozwiązać zagadkę dnia – coś, co można udostępnić w mediach społecznościowych, aby się pochwalić.

Przeczytaj wskazówki dotyczące Wordle 278 na 24 marca…

Ogólne wskazówki i porady dotyczące Wordle …

• Nie używaj dwa razy tej samej litery w zgadywaniu wstępnym.

• Spróbuj użyć kilku samogłosek przy pierwszym odgadnięciu, zwłaszcza „a” i „e”.

• Unikaj liter takich jak „X”, „Z” i „Q” do później, kiedy będziesz miał lepsze pojęcie o odpowiedzi.

READ  Taylor Swift ujawnia prawdziwe znaczenie piosenek TTPD

• „CRane” to dobre słowo na początek, podczas gdy „GHOUL” to przyzwoita druga szansa.

• Sprawdź codzienne porady Express Online poniżej…

Wordle 278 Wskazówki i Poradniki…

1. Wordle 278 zawiera tylko jedną samogłoskę.

2. Wordle 278 zaczyna się na literę C.

3. Odpowiedź na Wordle 278 tkwi głęboko w tobie. Czas to wydobyć.