17 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Były menedżer biznesowy próbuje obsłużyć „zaginionego” Kanye Westa pozwem

Były menedżer biznesowy próbuje obsłużyć „zaginionego” Kanye Westa pozwem

Gdzie jest Kanye West?

Krążą dzikie pogłoski, że artysta znany obecnie jako Ye „zaginął” – jego były menedżer próbuje wymusić na nim pozew o 4,5 miliona dolarów, Raport US Sun.

Thomas St. John, który pozywa Grzeszny raper „Gold Digger” i jego firmy Yeezy z powodu rzekomych niezapłaconych opłat, powiedział sądowi, że również nie może znaleźć odpowiedniego adresu dla Ye.

Plotki o miejscu pobytu 45-letniego potentata zaczęły krążyć po tweecie wysłanym przez Daily Loud, który napisał: „Kanye West powiedział, że zaginął i nie mógł go znaleźć [sic] tygodniami według jego byłego menedżera.

Według dokumentów uzyskanych przez serwis informacyjny, 19 grudnia St. John zabiegał o przedłużenie procesu do końca marca.

Były menedżer biznesowy podobno nie miał dostępu do zespołu prawnego Ye.

Były menedżer biznesowy Kanye Westa, Thomas St. John, próbuje faworyzować rapera pozwem o wartości 4,5 miliona dolarów w związku z rzekomymi niezapłaconymi opłatami.
Kultura CMNTY

„Pokazano nam nową kancelarię prawną dla oskarżonych, ale bez konkretnego punktu kontaktowego” – czytamy w aktach sądowych cytowanych przez US Sun.

„Później dowiedzieliśmy się w wiadomościach, że kancelaria, która została zidentyfikowana jako nowy pełnomocnik, nie była powiązana z oskarżonymi. W związku z tym nie byliśmy w stanie obsłużyć oskarżonych za pośrednictwem ich pełnomocników” – czytamy w dokumencie.

„Ogólnie rzecz biorąc, mieliśmy trudności z potwierdzeniem obecnego najlepszego tytułu Kanye Westa” — kontynuuje.

Kanye West podczas swojego zamaskowanego występu z gospodarzem Infowars i teoretykiem spiskowym Alexem Jonesem
Raper, obecnie znany jako Ye, wywołał kontrowersje pochwałami Adolfa Hitlera i antysemickimi rozważaniami.
Wojny informacyjne

„Jeśli chodzi o pana Westa, pomimo naszych najlepszych starań, nie byliśmy w stanie ustalić jego aktualnego adresu zamieszkania i dlatego nie próbowaliśmy jeszcze dostarczyć go osobiście. Zamiast tego próbowaliśmy doręczyć mu pocztą na wiele możliwych adresy”, dodaje zgłoszenie, zgodnie z gniazdem.

St. John bezskutecznie próbował służyć raperowi w jego domach w Kalifornii w Hidden Hills, Malibu i Calabasas, donosi The US Sun, powołując się na dokumenty.

„Będziemy nadal podejmować poważne i rozsądne próby służenia oskarżonym”, w tym wyznaczać „odpowiednie agencje”, które pomogą wytropić nieuchwytnego artystę.

READ  Anne Heshey „Nie przewiduje się przetrwania” po urazie mózgu w wyniku wypadku samochodowego Nowości

John twierdzi, że nie otrzymał zapłaty za gwarantowane przez Ye 18 miesięcy pracy, mimo że pracował tylko przez trzy miesiące i według raportu miał otrzymać po 300 000 dolarów.

W styczniu 2022 roku Yee rzekomo stał się „pobudliwy i agresywny” i „krzyczał” na St. John’s, mówiąc, że nie chce już z nim pracować, czytamy w skardze.

W konfrontacji z właśnie podjętym 18-miesięcznym zobowiązaniem, West wypowiedział słowa: „18-miesięczny okres był bykiem – i„ Jesteś szalony, by w ogóle myśleć, że będę się tego trzymał ”- twierdzi pozew.

Ani Kanye, ani jego przedstawiciel nie odpowiedzieli na prośbę serwisu o komentarz w sprawie legalnego nagrania.

Yi był ostatnio widziany publicznie 18 grudnia, kiedy został przyłapany na zabieraniu dwójki swoich dzieci do kościoła, według The US Sun.

Raper został ostatnio uwikłany w kontrowersje związane z dziwaczną antysemicką tyradą w mediach społecznościowych. on jest też Chwała Adolfowi Hitlerowi Podczas nieprzerwanego występu z gospodarzem Infowars i teoretykiem spiskowym Alexem Jonesem.

„Widzę też dobre strony Hitlera, każdy człowiek ma wartość, którą wniósł do stołu negocjacyjnego, Zwłaszcza Hitlera,” Powiedział.

Niedawny negatywny rozgłos kosztował go lukratywne partnerstwa z najlepszymi markami, w tym Adidas i Gap.

Niemiecki producent odzieży sportowej Adidas Zerwał więzi z Yi w zeszłym miesiącu.

Został również porzucony przez Gapa, innego partnera w firmie, która sprzedawała linię odzieży Ye.

Partnerstwa Yi zostały zakończone obniżyć jego wartość netto Według Forbesa od około 2 miliardów do 400 milionów dolarów.