20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Według doniesień największy ciężar odejścia księcia Harry’ego i Meghan Markle spoczywa na Kate Middleton

Według doniesień największy ciężar odejścia księcia Harry’ego i Meghan Markle spoczywa na Kate Middleton

Jest jedna rzecz, którą książę Harry wyjaśnił, kiedy porzucił swoją wysoką rolę w tym filmie rodzina królewska: Zrobił to, aby chronić swoją żonę, Meghan Markle. Nie jest tajemnicą, że Plik Kobiety ponoszą ciężar światła reflektorów W rodzinie królewskiej, teraz wydaje się, że Kate Middleton Teraz dźwiga wiele ciężarów.

Przy wszystkich „zawirowaniach i zmianach” w pałacu w ciągu ostatnich kilku lat, królewska ekspertka Daniela Elser uważa, że ​​według niej to Kate Middleton „zapłaci cenę” za te wielkie przemiany. news.com.au Artykuł. Ponieważ monarchia jest osłabiona, oczekuje się, że matka trójki dzieci będzie z czasem podejmowała więcej publicznych zobowiązań. I tyle Król Karol III nienawidzę tego Przyciąga większą uwagęKate jest gwiazdą w pałacu – od jej kreacji po te nagrane na wideo chwile z dziećmi – to jest to, czym zachwycają się fani rodziny królewskiej.

Więcej od SheKnows

Ponieważ królowa Elżbieta, Meghan i Harry oraz królewski patronat księcia Andrzeja są teraz podzieleni na mniejszą listę, księżna Walii będzie musiała zrobić więcej niż jej sprawiedliwy udział w nadchodzących latach. Elser zauważył, że starsi członkowie rodziny królewskiej będą „rozciągać się szczuplej niż kiedykolwiek” z powodu Liczba nepotyzmu nie zmniejszyła się, ale liczba członków rodziny, którymi dysponuje. „Oczekuje się, że ta starzejąca się i pracująca rodzina królewska będzie miała takie samo obciążenie pracą – wszystkie uściski dłoni i sadzenie pamiątkowych drzew – jak zawsze” – napisała. „W końcu Brytyjczycy oczekują 157 milionów dolarów, które wydają rocznie w ramach Suwerennego Grantu”.

Oznacza to, że pałac prawdopodobnie zwróci się do swojej supergwiazdy, aby wykonała „ciężkie podnoszenie” „wspierania królewskiej marki”, podczas gdy rodzina jest w pobliżu. ciągłe zamieszanie. Charles może nie chcieć się do tego przyznać, ale Kate jest „największym atutem” pałacu i być może będzie musiał pozwolić jej dzielić światło reflektorów, jeśli chce, aby monarchia nadal była potężna.

READ  Użytkownicy Twittera opisują porcje makaronu na weselu Kourtney Kardashian jako najsmutniejszą rzecz, jaką kiedykolwiek widzieli

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

Zanim przejdziesz, kliknij tutaj Zobacz rzeczy, których nie wiedziałeś o Kate Middleton, zanim poznała księcia Williama.

Kate Middleton

Kate Middleton

Uruchom galerię: 36 razy Kate Middleton udowodniła, że ​​jest królową odważnych, monochromatycznych stylizacji

Najlepsze z SheKnows

Zapisz się do Biuletyn SheKnows.
Aby uzyskać najnowsze wiadomości, śledź nas dalej Facebooki ŚwiergotI Instagram.