19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dead City E2 Easter Eggs, które przegapiłeś (od stylowego do nieoczekiwanego)

Dead City E2 Easter Eggs, które przegapiłeś (od stylowego do nieoczekiwanego)

Referencja TWD Home Alone to coś, czego zdecydowanie nie chcesz przegapić.

Odcinek 2 The Walking Dead: Dead City został wyemitowany w niedzielę. Jeśli już go oglądałeś, nadszedł czas, aby sprawdzić szczegóły odcinka, które mogłeś przegapić.

Alert spoilera dla odcinka Dead City 2.


sam w domu 2

Kiedy Maggie i Negan w końcu doganiają kobietę, która ukradła ich torby, Esther, Negan nazywa ją „The Dove Lady”, co jest imieniem postaci z filmu Kevin sam w domu 2: Zagubieni w Nowym Jorku (1992).

kał

W odcinku poznajemy grupę Chorwatów Borazzi. Al-Barazi znaczy „bracia”. Negan mówi również Maggie, że Chorwat nazywa go Boraz (brat). To może być wskazówka w hierarchii w grupie chorwackiej wskazująca, że ​​wszyscy są braćmi i równi (no, z wyjątkiem Chorwatów).

improwizowana broń

W odcinku widzimy, że Porazzi i grupa ocalałych, z którymi spotykają się Negan i Maggie, nie mają żadnej broni. Zamiast tego wymyślili improwizowaną broń.

I jest ku temu powód: ocalały wspomniał, że kiedy postawisz stopę na wyspie, utkniesz tam. Więc to nie jest tak, że mogą szukać broni gdzie indziej. Poza tym minęło dobre 15 lat od początku apokalipsy, więc broń jest obecnie bardzo trudno dostępna.

Nowe Wzgórze

Przyjrzeliśmy się nowo utworzonemu Hilltop, gdzie pojawiła się Ginny, dziewczyna, którą opiekował się Negan. W poprzednim odcinku mówi Maggie, że Hilltop został przeniesiony po spaleniu go przez Whisperers.

Miejsce pobytu Hilltop jest obecnie nadal nieznane, ale w scenie, gdy poruszamy się po tym miejscu, nie można nie zauważyć kontenerów transportowych, które wyglądają bardzo podobnie do tych, które widzieliśmy w Terminusie sezonu 5. Może Maggie w grupie dowiedziała się o tym miejscu i postanowili je odbudować.

READ  „Wredne dziewczyny” rządzą weekendem MLK z 30 milionami dolarów – ostateczny termin

wieża ciśnień

Jenny dwa razy patrzy na wieżę ciśnień na Wzgórzu – kiedy przybywa i kiedy zamierza wyjść. Jest sympatyczny z jakiegoś powodu. Czy wieża ciśnień miała coś wspólnego ze śmiercią jej rodziców/przypomina jej farmę, na której mieszkała, czy też odegra jakąś rolę w nadchodzących odcinkach.