19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Horoskop dzienny na 26 czerwca 2023 r

Horoskop dzienny na 26 czerwca 2023 r

Zmiana rtęci

Kwadratowe tranzyty Marsa i Urana, po których następuje retrogradacja Merkurego Jakże nierozważne byłoby skupianie się tylko na ograniczonych zainteresowaniach, gdy w samej naszej galaktyce istnieje ogromny wszechświat z miliardami gwiazd. Bunt przeciwko wszystkiemu, co może ograniczać wolność jednostki. Uwolnij się poza normalny zakres. Nie musisz iść daleko, aby odblokować nowy świat.

rak (22 czerwca – 22 lipca). Nie masz nic przeciwko problemom, o ile są to nowe problemy. Te same stare problemy są przypomnieniem tego, czego nie masz lub nie możesz rozwiązać. Wykorzystaj frustrację już dziś, ponieważ wkrótce dokonasz przełomu.

LEW (23 lipca – 22 sierpnia). Dotarcie tam, gdzie chcesz, wymaga praktyki. Jesteś gotów poświęcić godziny i na pewno się tam dostaniesz, pokonując jedną małą przeszkodę na raz. Upewnij się, że masz dobrego mentora, miejsce do pracy i jakiś system odpowiedzialności.

Panna (23 sierpnia – 22 września). Przetestuj swoje pomysły, a kiedy ci się uda, przetestuj je ponownie, aby upewnić się, że to nie przypadek. Ponadto, ponieważ osiągasz najlepsze wyniki, gdy czujesz się komfortowo, odpowiednie ubrania i buty znacznie przyczynią się do Twojego sukcesu.

Libra (23 września – 23 października). Twoja sieć to powód do dumy. Trudno będzie ci uniknąć rzucania nazwisk, ale twój instynkt, by to zrobić, nie jest całkowicie nie na miejscu. W końcu musisz najpierw zaimponować ludziom, aby na nich wpłynąć i sprawić, by za tobą podążali.

Skorpion (24 października – 21 listopada). Możesz uczyć się na podstawie własnego doświadczenia lub możesz uczyć się, czytając lub słuchając doświadczeń innych ludzi. Pierwsza metoda jest kompleksowa; Drugi jest skuteczny. To zależy tylko od tego, na co masz czas.

READ  Priyanka Chopra odpowiada na publiczne przeprosiny Rosie O'Donnell

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia). Zakładasz, że ludzie myślą mniej więcej tak jak ty, ale oczywiście każda czaszka to własne królestwo i kultura. Interakcja pokaże interesującą różnicę w stylach myślenia.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia). Kuszące byłoby myślenie, że jesteś żywym, oddychającym zwieńczeniem własnych wyborów. To absurd, oczywiście, biorąc pod uwagę, jak wiele z twojego obecnego stanu można przypisać rzeczom, nad którymi absolutnie nie masz kontroli.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego). Skorzystaj z tego niebiańskiego haju, skupiając się na swoim najwyższym priorytecie. Wlej wszystko, co masz do jednego obiektu, a twoja energia będzie puchnąć, mnożyć się i unosić wokół niego.

Ryby (19 lutego – 20 marca). Słowo „nie” nie zawsze jest negatywne, w rzeczywistości może to być słowo, które powstrzymuje cię przed zdenerwowaniem, stresem lub zranieniem. Czy to powiesz, czy usłyszysz, dzisiejsze „nie” będzie aktem kosmicznej łaski.

Baran (21 marca – 19 kwietnia). Chcesz myśleć, że twoje uczucia są spowodowane przez ciebie i zawarte w tobie, ale jesteś wrażliwy i połączony z całością, więc to, co czują ludzie wokół ciebie, wpłynie na ciebie. Uzyskaj lżejszą atmosferę.

Byk (20 kwietnia – 20 maja). Muzyka i matematyka są ze sobą powiązane, ale matematyka jest trudna do tańca. Twoje gwiazdy podkreślają twoją zdolność do myślenia normalnie lub pójścia w przeciwnym kierunku i przenoszenia koncepcji do praktycznej i możliwej do zastosowania sfery.

bliźniak (21 maja – 21 czerwca). Albo będziesz pracować z uśmiechem na twarzy, albo wcale. Trudno jest znaleźć coś, co mogłoby się podobać w czymś, czego z natury nie można znaleźć.

Dzisiejsze urodziny (26 czerwca). Świetny rok na rozwijanie swoich sił. Otrzymasz wiele zwycięstw, a każde zwycięstwo zamienisz w okazję do pomocy i wzmocnienia innych. Zostajesz na ziemi, kiedy twój wpływ sięga nieba. Więcej atrakcji: ekscytująca podróż do zwyczajnych miejsc, zaproszenie do ekskluzywnego grona i ekscentryczna miłość. Byk i Skorpion cię uwielbiają. Twoje szczęśliwe liczby to: 10, 4, 37, 8 i 16.

READ  Media społecznościowe PDA Vicky Kaushal i Katriny Kaif są zbyt urocze, by je obsługiwać; spłacać

Profile celebrytów: Pomiędzy hitami kinowymi a rekordowymi hitami Ariana Grande mogłaby być uważana za jedną z poważniejszych artystek swoich czasów, ale gracja, z jaką się prezentuje, oznacza, że ​​minie trochę czasu, zanim ktokolwiek ją złapie. Gwiazda muzyki pop i filantrop urodziła się, gdy Słońce i Merkury opiekowały się Rakiem, a Księżyc był w Wadze, znaku piękna i harmonii. Venus in Taurus wnosi do miksu wytrwałość, determinację i zabójczy głos.

Debiutancka powieść Holidaya Mathisa, How to Fail Epiically in Hollywood, już się ukazała! Ta zabawna, dynamiczna opowieść o hollywoodzkiej sławie jest dostępna w miękkiej oprawie i e-booku. przyjezdny http://www.creatorspublishing.com po więcej informacji.

Typ wakacji Matisse’a HolidayMathis.com.

Prawa autorskie 2023 CREATORS.COM