22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Doorman oglądał waporyzatory i dyski podczas zeznawania w procesie Depp v Heard | Johnny Depp

Sędzia w sprawie Johnny Depp v. Amber Heard Proces o zniesławienie został tymczasowo pozostawiony do wypowiedzenia w środę po tym, jak sądowi pokazano wcześniej nagrany czyn portiera, który prowadził i palił e-papierosy podczas przemawiania.

Oszołomiony Benny Azcaret nazwał zeznanie Alejandro Romero „pierwszym” i nakazał sądowi zrobić wczesną przerwę na lunch po odtworzeniu wideo.

Podczas nagrania słychać również śmiech jury, ponieważ Romero, który pracuje w apartamentowcu w Los Angeles, w którym mieszkali razem Depp i Heard, opisał moment, w którym badał potencjalnego intruza, który, jak sądził, był tylko psem.

Romero opisał inspekcję domu po tym, jak Heard zgłosił zadrapanie na drzwiach, które jej zdaniem mogło być intruzem.

„Mówili o kimś, kto próbuje dostać się do ich jednostki, a w mojej głowie pomyślałem:„ Czy naprawdę myślisz, że ktoś próbuje dostać się na twoją jednostkę? ”- powiedział Romero. Na twoich drzwiach są wgniecenia cztery cale nad podłogą. To był pies, który próbował dostać się do twojej jednostki.

„Byli tak przerażeni – już mnie nie było. Poprosili mnie, żebym wszedł do oddziału tylko po to, żeby sprawdzić pokój po pokoju, aby upewnić się, że nikogo tam naprawdę nie ma.”

Romero dodał, że przeprowadził badania, ponieważ było to częścią jego pracy, ale „nie rozumiał, dlaczego chcieli to zrobić”.

W pewnym momencie wyraził również swoją frustrację z powodu romansu, mówiąc, że był „zbyt zdenerwowany” i „nie chciał już się tym zajmować”.

Kiedy nagranie się skończyło, Azcaret powiedział w sądzie, że to „dobra pora na przerwę na lunch”. Potem zdjęła okulary, uniosła brwi i pokręciła głową z boku na bok.

Po dłuższej przerwie dodała: „Cóż… to był pierwszy raz, przepraszam”.

Adwokat Hearda, Eileen Breedhoft, odpowiedziała: „Powiem honor, że to było najdziwniejsze zeznanie…”

READ  Przewodnik Michelin przyznaje 3 gwiazdki wszystkim restauracjom w Tampie

Azkaret przerwał jej, podniósł ręce i powiedział: „Tak, cóż, muszę powiedzieć, że nigdy wcześniej tego nie widziałem. Widziałem wiele rzeczy, ale nigdy wcześniej tego nie widziałem”.