26 maja, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Carol właśnie przegrała „Daryla i Carol”, spin-off Walking Dead

Carol właśnie przegrała „Daryla i Carol”, spin-off Walking Dead

Obraz artykułu zatytułowany & quot;  Daryl i Carol "  Carol przegrała spin-off Walking Dead

zdjęcie: Kevin Zima (Obrazy Getty)

Zła wiadomość dla fanów ulubionej pary platonicznej zabijającej zombie (np. z 2015 roku): Linia TV Raporty wcześniej ogłoszone chodzić martwy Seria spin-off skupiająca się na ulubionych przez fanów postaciach Daryl i Carol, Carol właśnie przegrała.

Zgadza się: aktorka Melissa McBride zrobiła dla niej wiele kulturowych emocji chodzący trup To samo, w końcu kaucja za franczyzę. Oznacza to, że McBride najwyraźniej opuścił planowaną serię, pozostawiając Normana Reedusa, który gra ukochanego kusznika Daryla Dixona, w roli głównej.

Pomimo plotek, że utrata postaci Carol (która została spleciona z wieloma heroicznymi i antybohaterskimi smakami przez 12 lat pokazu statku-matki) była twórczą decyzją, AMC potwierdziło, że to tylko kwestia harmonogramu, ponieważ McBride wydaje się być niedostępny dla polecieć do Europy, aby nakręcić serial bez tytułu.

Cześć, to nCzas rzecznika sieci:

Melissa McBride dała życie jednej z najciekawszych, najbardziej realistycznych, humanitarnych i popularnych postaci na świecie. chodzący trup istnienie. Niestety, nie jest już w stanie uczestniczyć w zapowiedzianym wcześniej spin-offie skupiającym się na postaciach Daryl Dixon i Carol Peltier, którego akcja i zdjęcia zostaną nakręcone w Europie tego lata, a premiera w przyszłym roku. Przeprowadzka do Europy stała się wówczas logistycznie nie do utrzymania dla Melissy. Wiemy, że fani będą rozczarowani tą wiadomością, ale chodzący trup Wszechświat nadal rośnie i rozszerza się w interesujący sposób i mamy wielką nadzieję, że w niedalekiej przyszłości ponownie zobaczymy Carol.

The Carol & Daryl Show został pierwotnie ogłoszony we wrześniu 2020 roku, jako oryginał chodzić martwy Przygotowywała się do tego bardzo Powoli toczy się w ostatnim sezonie, który ma się zakończyć w tym roku. Spektakl będzie czwartą powieścią chodzić martwy spin-off, po Strach przedI świat pozaA nadchodząca seria antologii Opowieści.

READ  Amy Schumer potwierdza krytykom, że Kirsten Dunst była „w” oskarowym żartem